9 patarimai kaip rasti laiko sau ir atsipalaiduoti

Tiesa yra ta – turi Tu to laiko. Tik galbūt reikia prisiminti, kaip jo pavogti sau ir bent keliolika minučių per dieną iš tiesų pabūti tik su savimi. Rutina, kasdienis lėkimas, karantinas, rūpesčiai, darbai, vaikai…visa tai taip įsuka, kad laikas sau yra turbūt tas išsidrėbimas ant sofos, kai vaikų kambariuose šviesa išsijungia ir Tu pagaliau padedi sėdimąją ramiai pasėdėti. Bet ne – tai nėra laikas sau – Tu privalai rasti sau keliolika ar keliasdešimt minučių kokybiško laiko. Patarimai kaip tą padaryti:

 1. Pirmiausia – bet kokia mintis turi didelę galią – įsisąmonink, kad laiko sau Tau reikia, suprask, kad laiko sau Tu gali rasti. Tik tiek. Reikia ir rasti.
 2. Delegavimas– taip pat kaip ir darbe, tas pats gali veikti (ir turi) ir namuose. Žinom, kad vaikai ne taip gerai sutvarkys, išvalys ir pan., vyras kažką pamirš, kažkas vistik turbūt liks nepadaryta, bet padalink darbus, nustok būti perfekcionistė ir kaip komanda visi imkitės darbų. Patikėk, vyrai ne taip blogai išrenka draugų vaikų gimtadienių dovanas:)
 3. Not to do list – atsiprašom už anglizmą – vėlgi kaip ir darbe, atsisakyk darbų, kurių nereikia padaryti, iš tiesų gražu būtų rankomis gamintos dekoracijos apie savaitgalio pietų stalo.. gražu tai gražu, bet statyk save į pirmą vietą, Tau reikia pailsėti, dekoracijos palauks savo laiko. Iš tiesų būtų smagu jei grindys būtų išplautos nuo visų trupinių ir šuns letenėlių, ir… bet matomai užtektų ir siurblio, ir dar vaiko rankose.
 4. Išsivalyk akimirkas. Dažna problema – mes geriam kavą ir sėdim instagrame, mes valgom pietus pasidėję maistą prie kompiuterio, mes einam pasiimti vaiko iš darželio ir sukam galvą apie darbus.. Visa tai gali būti Tavo laikas sau – jei tik prisimintum sustoti, įkvėpti, padėti visus ekranus į šoną, pagalvoti kažką gražaus, kažką apie save, kažką apie tai, ką jauti, kažką malonaus..
 5. Prioritetas – Tu. Susidėliok kasdienius mažus žingsnelius – vieną dieną pasivaikščiojimas, kitą galbūt karšta vonia, trečią galbūt kavos puodelis su drauge, ketvirtą galbūt atsikelsi anksčiau ryto skaitiniui ar mankštai.. ypač iš pradžių tai gali būti maži žingsneliai balanso link. Neišgręžk savęs, mylėk. Save.
 6. Planuok – maisto pirkimas, dovanos, buities prekės – stenkis išmokti planuoti 1-2 savaitėms į priekį. Maisto tiek neprisipirksi, bet buities prekės, gimtadienių, mamos dienų ir pan. pasirūpinimas gali būti išspręstas net ir mėnesiui į priekį. Taip sutaupysi laiko. Beje, šiuos darbus – grįžtam į 2. punktą – gali puikiai atlikti ir vyras.
 7. Apsipirk internete – stebuklingai sutaupo laiką.
 8. Pasiimk savo išmanųjį telefoną ir pažiūrėk settings – screen time dalį – kur daugiausiai laiko praleidi? Ar galėtum jį sumažinti?
 9. Pailsėjusi mama – nėra bloga mama. Tas pats taikoma ir žmonai. Užsidaryti pusvalandžiui ramybės vonioje yra tobulas mamos sprendimas. Išeisi pailsėjusi, atsipūtusi, pasilepinusi ir galėsi vėl dirbti mama. Ir nereikia laukti kol vaikai sumigs.
Kaip rasti laiko sau ir atsipalaiduoti
Kaip rasti laiko sau ir atsipalaiduoti?
 • Eterinių aliejų mišinys balansui, atsipalaidavimui Neturime
  40.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Mūsų kūnas ir protas dažnai būna išsibalansavę ir įsitempę. Šis žemiškas, aksominis 25 eterinių aliejų kvapas buvo sukurtas įtvirtinti kūną, sutelkti protą ir atkurti gyvybingumo ir optimizmo pojūtį. „Balance+Stability“ eterinių aliejų mišinyje, skirtame įžeminti, rasi juodųjų eglių ir pačiulių eterinių aliejų, kurie yra turtingi terpeno aliejais – o šie (įrodyta moksliškai) mažina kortizolio kiekį.

  30 ml Skaityti daugiau

 • įdomi knyga, išskirtinė knyga, knyga apie mūsų kūno siunčiamus signalus, knygos viršelis kūno terapija pilkame fone Neturime
  15.00 

  Trumpai apie Knygą:

  Šioje knygoje rasite reikiamą informaciją ir praktinių užduočių kompleksą, padėsiantį susigrąžinti sveikatą, laimę ir sėkmę. Autorė Rasa teigia, kad nėra geresnio gyvenime kelrodžio už nuosavą kūną. Jis – geriausias mūsų draugas.

    Skaityti daugiau

 • Natūralūs smilkalai iš Nepalo virvelių
  9.00 

  Trumpai apie Smilkalus:

  „Astasugandha“ yra 8 skirtingų natūralių žolelių mišinys, naudojamas subalansuoti ir nuraminti protą. Jame yra grynų Himalajų žolelių: kadagio, agarmedžio, ramunėlių, kuto, salmedžio, vetiverijos, kraujažolės ir kamparo mišinys.

  Pagaminta rankomis Nepale pagal senovės tradicinius receptus. Skaityti daugiau

 • Ypatingo citrusinio kvapo natūrali epsomo vonios druska
  25.90 

  Earl of East „Onsen“ vonios druska sukurta siekiant palengvinti raumenų įtampą ir padėti atsipalaiduoti. Tai himalajų ir epsom druskų mišinys su mandarinų, pipirmėčių ir eukaliptų eteriniais aliejais. Jau seniai įrodyta, kad citrusinių vaisių eteriniai aliejai padeda kūnui gaminti laimės hormonus, šis ypatingas kvapų mišinys iškart nukreips mintis ir padės nurimti.

  500 ml Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur