Kiti gėrimai

3 Products

 • kakava, klasikinio skonio kakava, organiška kakava, kakavos gėrimas, kakavos milteliai, saldi kakava, kakavos gėrimas Neturime
  14.00 

  Ekologiška Teministeriet kakava Cocoa Classic tai klasikinio skonio kakava. Ši kakava Jus grąžins į vaikystę kai prie šiltos kakavos šeimoje dalinotės istorijomis, ragavote meduolius ar laukėte Kalėdų senio. Susikurkite naujas tradicijas ir ritualus su šiuo saldžiu balzamu sielai.

  250 g. Skaityti daugiau

 • karštas gėrimas, chai latte su avietėmis, aviečių skonio gėrimas, Kalėdinis gėrimas, organiškas gėrimas su avietėmis, skanus gėrimas, užpilama chai late Neturime
  14.00 

  Karštas, jaukus ir maloniai šildantis iš vidaus gėrimas Teministeriet – Chai latte Raspberry, kuris papirks Jus netik savo skoniu bet ir maloniu aviečių aromatu. Pagamintas iš ekologiškų ingredientų, galima mėgautis tiesiog su vandeniu ar pienu. Idealiai tinka žiemos pasivaikščiojimams lauke ar pasisėdėjimui prie knygos.

  250 g. Skaityti daugiau

 • kakava, karštas saldus gėrimas, kakavos milteliai, kakavos gėrimas, saldi kakava Neturime
  12.00 

  Ekologiška Teministeriet kakava Cocoa hazelnut su žemiškais lazdyno riešutais. Ši kakava Jus grąžins į vaikystę kai prie šiltos kakavos šeimoje dalinotės istorijomis, ragavote meduolius ar laukėte Kalėdų senio. Susikurkite naujas tradicijas ir ritualus su šiuo saldžiu balzamu sielai.

  250 g. Skaityti daugiau