Interviu su bioenergetike Neda Raido

Šiandien interviu heroję – bioenergetikę, runų praktikę, be proto gilią moterį – Nedą Raido  kalbina Patricija Kvaselytė (mūsų naujas tobulas atradimas, moteris, kuri turi begalybę energijos, žinių, moteriškumo ir idėjų). Apie moteriškumą, senovinius ritualus, ramybę ir saugumą – ir dar daug ką šis šiltas interviu.

Ką galėtum papasakoti apie išjaustus ir atrastus senovinius susikaupimo, atsipalaidavimo ritualus moterims?

Aktualus klausimas, dėkoju Tau. Iš savo patirties bei konsultuojant moteris pastebėjau, jog atsipalaidavimo ritualai neatskleidžia savo tikrosios galios, jei moteris gyvena baimėje ir nesijaučia saugi savo pačios kūne. Manau reikėtų pradėti nuo saugumo jausmo stiprinimo, širdies atvėrimo. Įsitikinimų, kurie gyvena mūsų pasąmonėje ir kūne paleidimo. Moteris turi pasirūpinti savo vidiniu vaiku, tapdama išmintinga globėja sau, įgalindama save kaip Motiną Žemę. Tikiu, jog Meilė yra pats išmintingiausias ir labiausiai atpalaiduojantis ritualas, o kas teka poto, kiekvienai juk atplaukia intuityviai.

Mano pajautimu, niekas taip nesujungia su senovine Žemės išmintimi, kaip lėtas Žemės ragavimas, smiltelių lytėjimas liežuviu, gomuriu, gilus jos uostymas, pirštų ir nagų kišimas į juodą, sočią dirvą, kalbėjimasis su visa Kūrinija. Pajusti Gamtą visais pojūčiais, visu kūnu ir, svarbiausia, širdimi.

Kaip Tavo gyvenime atsirado runos? Papasakok šiek tiek apie jas, kas tai yra? Kaip Tu tai panaudoji savo gyvenime?

Runos atėjo į mano gyvenimą, kai buvau maždaug dešimties. Priešais daugiabutį, kuriame užaugau buvo tokia smulkmenų parduotuvėlė. Dažnai ten lankydavausi, nors ir nieko nepirkdavau. Kartą, besukinėjant pakabučių kabyklą mano akį patraukė moneta su keistais simboliais. Nusipirkau šį pakabutį ir grįžusi namo išsiaiškinau, jog čia runos. Aš jau tuomet tvirtai žinojau, kad šie simboliai man bando kažką pasakyti, rašiausi lotyniškas simbolių reikšmes, bet kai nesupratau ką jos sako ir pamiršau apie jas. Runos mane ir vėl pasikvietė maždaug prieš pusantrų metų bestudijuojant bioenergetiką.

Runos yra grynoji energijos forma, o jų panaudojimas yra labai platus. Pagrinde jos buvo naudojamos kaip Šiauriečių raidynai, kurie evoliucionavo kartu su lingvistikos pokyčiais. Nors nėra jokių istorinių ir archeologinių įrodymų, kad runos buvo naudojamos magijos tikslams (dauguma šaltinių buvo sudeginti bei slepiami žynių, runų meistrų), praktika sako ką kitą.

Mano kasdienybėje šios Gamtos energijos yra neatsiejamos. Naudoju jas atlikinėdama energetinius gydymus, šitaip sustiprindama gijimo procesą, gaminu asmeninius amuletus, runomis kraunu Mėnulio vandenį. Runas taip pat naudoju gydydama Žemę, analizuodama kolektyvinius procesus, pasitelkiu jas šamaniškose praktikose. Na, o pagrindinis jų panaudojimo būdas mano gyvenime, būtų dėlionių skaitymas ir žinučių transliavimas kitiems bei sau. Runos padeda gauti pačius palankiausius atsakymus.

Ekstrasensorika ir bioenergetika? Kas tai?

Ekstrasensorika – tai gebėjimas jausti gyvenimą visais arba keliais atskleistais pojūčiais. Kiekvienas žmogus turi gebėjimą fizinę realybę patirti daug įstabiau nei galvoja gebąs. Na ir be abejo, patirti tai, kas neapčiuopama ir dažnai, fiziškai nematoma, negirdima. Aš tikiu, kad žmogus buvo sukurtas maksimaliai patirti visą esantį dieviškumą. Mūsų kūnuose, kraujyje slypi Žemės ir Dangaus išmintis, kuri yra prieinama kiekvienam. Priklauso ar siela to nori ir ar žmogus yra pasiruošęs, nes juk ne visiems to reikia.

Kitais žodžiais tariant, bioenergetika yra gyvybinė energija. Viskas yra energija. Bioenergetikas yra energijų laidininkas, kontaktuojantis su įvairiomis energijos formomis, papildantis ir harmonizuojantis kitus per save transliuojama Kūrėjo energija. Į bioenergetikos sritį įeina ir ekstrasensoriniai gebėjimai, kadangi tik atvertų pojūčių dėka, žmogus gali būti švariu laidininku. Mano manymu, pagrindinis aspektas nuo kurio prasideda kelias į atsivėrimą – minčių higiena.

Kodėl pradėjai eiti keliu, kuriuo eini? Kas esi?

Kas esu? Suprantu, ką turi galvoje užduodama šį klausimą, tačiau man sunku save įdėti į dar vieną etiketę, siela visada atsako – aš esu šviesa. Einu šamanės, gyvenimo darnoje su Žeme ir Visata keliu. Devynerių metų mane pasirinko Dvasios ir turėjau pirmąją iniciaciją į šį kelią. Kurį laiką nesąmoningai išeidinėdavau iš savo kūno bei patirdavau intensyviai pakitusias sąmonės būsenas, dėl kurių negalėjau normaliai funkcionuoti fizinėje realybėje. Žinoma, tuomet tikrai nesupratau, kas su manimi vyksta, nesuprato nei tėvai, nei daktarai. Prireikė dar dviejų iniciacijų, gilaus gijimo ir nuolatinio savęs transformavimo, kad priimčiau kelią, kuriuo einu. Jį priėmiau tik šį rudenį.

Ką rekomenduotum moterims ieškančioms savęs?

Visada sekite savo džiaugsmu ir didžiausio pakylėjimo jausmu, nes tai yra jūsų intuicija. Savo džiaugsmu ir aistra gyvenimui, jūs pačios vedate save į Save. Daugiau drąsos, daugiau juoko, daugiau laisvo judesio!

Dėkoju už interviu ir įdomius klausimus. Buvo labai malonu! Sėkmės, apkabinu.

Su meile, Neda Raido.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur