Kas yra monu.lt?

Mes 2016 metais startavome su tinklaraščiu monumonai – tuo metu kvietėme rinktis sveikesnius įpročius, sportą, mitybą be cukraus (iššūkis – mėnuo be cukraus), šaltą dušą, kvietėme Lietuvą į pikniką, dalyvavome laidose, pačios davėm interviu – buvo nuostabūs ir labai mums intensyvūs 1,5 metų, su daug perlipimų per save, pirmų kartų, jaudulio ir džiaugsmo.

Šiandien monu.lt puslapis yra apie sveikesnį gyvenimą platesne prasme – daug daugiau rašome ir nagrinėjame temas apie balansą, savivertę, meilę sau, nerimą, laimę. Kuo daugiau skaitome ir gilinamės, tuo aiškiau suvokiame kiek daug priklauso nuo mūsų ir kaip net nedideli pokyčiai gali pakeisti mūsų savijautą. Pastarųjų metų statistika rodo – žmonės jaučia vis daugiau nerimo, įtampos, streso; moterys apskritai susiduria su dar daugiau iššūkių bandydamos balansuoti tarp namų ir darbų, per pandemiją prisidėjo ir papildomų sunkumų. Norim, kad mes nepamirštume savęs. Norim, kad kiekviena ir kiekvienas iš mūsų žinotų – aš turiu laiko sau, aš galiu atsipalaiduoti.

Na, ar norėtum keliauti su mumis?

Kas naujo?

Užaugom. Monu.lt el. parduotuvė atsirado 2020 metais – nuo pat pradžių mūsų pagrindinis tikslas yra pasiūlyti tikrai kokybiškų, gražių, skaniai kvepiančių dalykų laikui su savimi. Mums nesvarbu ar Tu jogė (jogas), medituoji ar skaitai knygas, turi ant darbo stalo budos statulėlę ar gyveni skaičių ir programavimo pasaulyje (o gal ir tas, ir tas:) – visa tai, ką mes atrenkame ir siūlome yra pritaikoma visiems. Laikas sau yra skirtas visiems. 

Apie tai ir mūsų elektroninė parduotuve – tikrai ilgai ir kruopščiai rinkomės (ir vis dar nuolat ieškome dar) jos prekes, konsultavomės su savo sričių specialistais, klausėm nuomonių ir siūlome geriausia Tavo asmeniniam laikui, Tavo ritualams, Tavo sustabdytai akimirkai skirtus nuostabius dalykus. O galbūt žinai žmogų, kuriam ar kuriai reikia tos ramios ir lėtos akimirkos? Įkvėpimo? Padovanok, nustebink. Dovanok laiką ir meilę sau.
Taigi mes naujai, truputį kitaip ir geriau.

Stabtelim kartu?

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose: