Kas yra Monų monai?

2016 metais pradėtas tinklalapis – pradėjome tada nuo iššūkio mesti cukrų ir sudarėme metų programą su kiekvieno mėnesio iššūkiais, išbandymais. Kiekvieną iššūkį rėmėme straipsniais, moksliniai tyrimais, interviu, pačių patirtimi – ir mums baisingai sekėsi! Sekėjų gretos augo, sulaukdavome laiškų kaip žmonės pakeičia gyvenimo būdą, nes mūsų turinyje randa argumentus, kodėl dabar, kodėl taip, kodėl gerai yra po truputį (mes visąlaik už ‘po truputį’ pokyčius) keistis.
Davėme ne vieną interviu televizijoje, žurnaluose ir laikraščiuose. Bendradarbiavome su didžiausiais portalais. Kalbinome įvairiausius profesionalus ir savo sričių specialistus – sužinojome labai daug. Buvo beprotiškas laikas ir… dabar tęsiame toliau. Ir vėl norime įkvėpti Tave pokyčiams. Norime parodyti KAIP saugiai daryti pokyčius.
Dirbame prie naujo turinio su įvairiais ekspertais ir profesionalais, institucijom, norime ne šiaip pritraukti gražiomis nuotraukomis, o išties naudinga informacija. Kad Tu mokėtum:
-sustoti ir rasti laiko sau
-mylėti ir priimti save
-rinktis sveikesnius įpročius
-įgyvendinti pokyčius
-rasti gabaliuką laimės kasdien
Koks mūsų tikslas? Net mažiausias mikro mini mažulytis pokytis Tavo gyvenime – mums yra DIDELIS laimėjimas. Negaišim Tavo laiko…na ką pradedam??:) Skaityk mūsų straipsnius ir naujienas, o kitąmet pažadam staigmeną – kokią? Jau netrukus..

Kas naujo?

Užaugom. Reikėjo laiko, daug pokalbių, drąsos ir turbūt tikėjimo. Pradėjom Monų monus tikėdamos, kad galim pasiūlyti kažką naujo, įdomaus, naudingo, sveiko – manom, kad tą ir padarėme, kūrėme įdomų ir kitokį turinį, išbandėme ir pasiūlėme įvairiausius dalykus.
Ir užaugom. Matome, kad šalia sveiko gyvenimo būdo, mums kartais labai trūksta sveiko mąstymo, save tausojančio, mylinčio. Visi lekiame, skubame, siekiame, kopiame – atrodo laikas tiesiog skrieja, nieko nespėjame, jei anksčiau skųsdavomės, kad žiema šalta ir tamsi, ruduo drėgnas ir žvarbus – šiai dienai galim pasakyti, kad norim visus sezonus stabdyt, visais jais mėgautis, gaudyt akimirkas.
Sakom, kad IR apie tai bus naujas mūsų turinys. Kalbėsime apie sveiką gyvenimo būdą IR sveiką mąstymą, laiką sau, gebėjimą sustoti, meilę sau, gebėjimą sau atleisti – gebėjimą rasti noro sustabdyti kasdienes lentynes ir rasti laiko.
Apie tai ir mūsų elektroninė parduotuve – tikrai ilgai ir kruopščiai rinkomės jos prekes, konsultavomės su savo sričių specialistais, klausėm nuomonių ir siūlome geriausia, aukštos kokybės Tavo asmeniniam laikui, Tavo ritualams, Tavo sustabdytai akimirai skirtus nuostabius dalykus. O galbūt žinai žmogų, kuriam ar kuriai reikia tos ramios ir lėtos akimirkos? Padovanok, nustebink. Dovanok laiką ir meilę sau.
Taigi Monų monai naujai, truputį kitaip ir geriau.

Milda apie Dovilę

Visų pirma pasakysiu tiesą – ji mano sesė. Netikra. Bet sesė – mes tą išsiaiškinom jau senokai ir labai džiaugiamės:) iš tikrųjų niekada netikėjau tokia draugyste, o gal ne – tikėjau, bet ji buvo kažkur ir kažkam kitam, bet ne man.. buvo draugystės etapų, kai pusę metų ar ilgiau nesimatydavom ir žinot ką? Susitikę plepėdavom, ką vakar skaitėm ir kur užvakar buvom – nes tiesiog mums nei laikas, nei atstumas ne riba ir ne problema.
Dovilė yra nuostabi, nes – nes ji yra užkrečiančiai optimistiška, super pozityvus žmogus, moka viską tvarkingai planuoti, žino visokių programų programėlių, turi puikią atmintį (kartais įšauna kokį sakinį „taigi trečiam kurse mokėmės per Bakanausko paskaitą..“ – ką?! Trečias kursas buvo ne vakar ir ne pernai, ir net tiesą pasakius ne prieš 3 metus:)
Anksčiau naiviai sakiau, kad radau savo kopiją, bet ne – iš tiesų mes esam skirtingos, žiauriai panašios, bet ir skirtingos. Ir skirtingos tokiose vietose, kuriose mūsų skirtumai vienas kitą papildo – na ar ne tobulas derinys? Ir kas nuostabiausia – kad mes tikrai esam ne 2+2=4, o 2+2=kokie 224:)) ką bedarytume kartu – gaunasi kažkokia super energija, komanda, užsidegimas, idėjų kalnas. Tad oficialiai pareiškiu – ačiū, Doviliuk, kad esi, ačiū, kad visada pastumsi į priekį ir visada papildysi, ir kad kažkaip čia taip tobulai viskas gaunas:))

Dovilė apie Mildą

Susipažinkite – čia Milda. Ji mano geriausia draugė. Žinot, ta absoliučiai geriausia – kai gali kalbėti apie viską. Na tikrai viską, o kartais net atrodo, kad nereikia žodžių – nes viena kitą suprantam iš pusės žodžių, nesusitarę padarom tuos pačius dalykus, suplanuojam tuos pačius darbus, ir kartais atrodo, jog skaitome viena kitos mintis. Ir tai yra absoliučiai fantastiška, nes šįkart abi leidžiamės į naują nuotykį – naują tinklalapį su naudinga informacija Tau ir mums, su nuostabiais dalykais laikui sau.
Visų pirma, aš manau, kad man (o dabar jau ir jums, mieli skaitytojai) labai pasisekė, kad sutikau Mildą. Ji tokia nuolat besidominti, viską žinanti, ir (kas yra išvis nerealu), visada pagrindžia savo nuomonę ir teiginius kokiais nors moksliniais tyrimais, moksliniais faktais ir knygų ištraukomis. Nes gi nuomonę mes kiekvienas turim, bet vat kad turėti tokią kaip Mildos – pagrįstą – čia tai wow! Ir ji mane visada tuo žavėjo – savo nesibaigiančiu perskaitytų knygų sąrašu, įdomiausių žurnalų, naujausių tyrimų tendencijomis. Ir tuo pačiu skatino tokią draugišką konkurenciją – nes nu kaip gi čia dabar ji spėja ir knygas perskaityti, ir žurnalą, ir dar internete susirasti naujausius straipsnius tuo klausimu (ir dar praktiškai išmėginti visa tai), o aš va rodos grįžau iš darbo, ir jau vėl laiko nebeliko. Žodžiu, Milda tikrai išmokė mane griežčiau planuoti ir kasdien skirti laiko sau! Vat tokia ji yra – tas drugelio sparnų plastelėjimas, kuris tavyje sukelia pokyčio bangas. Nuoširdžiai linkiu – pasiduokite ir keiskitės drauge su mumis!
Ir dar – jos charakteris yra irgi kažkas išskirtinio. Ji visada su šypsena, žiūri į pasaulį su optimizmu, ir yra tokia super duper komunikabili – ras bendrą kalbą su beveik kiekvienu. Ir jos teigiamas ir tuo pačiu racionalus požiūris tiesiog veža – ji sugeba taip parastai ir teigiamai žiūrėti į problemas, kad jos tiesiog op, ir tampa nebe problemomis
Tai va, žodžiu, tokia nereali ta Milda!

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose: