Privatumo politika ir slapukai

Asmeninę informaciją šioje internetinėje parduotuvėje prašome pateikti tik pildant užsakymą.
A komercija, MB įsipareigoja neperduoti Tavo asmeninės informacijos trečioms šalims, išskyrus tada, kai tai yra būtina dėl prekių pristatymo.
Šioje elektroninėje parduotuvėje nerenkama jautri informacija (pavyzdžiui, Tavo asmens kodas).
Tavo elektroninį pasta arba telefoną marketinginiais tikslais naudosime tik su Tavo sutikimu.

Kaip ir kokius duomenis mes renkame?
Kaip naudosime jūsų duomenis?
Kaip išsaugojame jūsų duomenis?
Kokios jūsų duomenų apsaugos teisės?
Kas yra slapukai ang. Cookies?
Kaip naudojame slapukus? Kokio tipo naudojame?
Mūsų privatumo politikos pakeitimai
Kaip su mumis susisiekti?
Kokią informaciją renkame?

Mūsų įmonė renka šiuos duomenis:
Vardas, pavardė, el.paštas, telefono numeris, adresas.

Kaip mes renkame jūsų duomenis?
Mes duomenis renkame tiesiogiai jums suvedus juos internetiniame puslapyje monu.lt:
Užsakant mūsų el.parduotuvėje prekes.
Užpildžius kontaktų formą https://monu.lt/kontaktai

Kaip mes naudojame jūsų duomenis?
Mes jūsų duomenis naudojame, kad galėtume valdyti jūsų paskyrą ir įvykdyti užsakymą el.parduotuvėje.
Pažymėjus varnelę “Sutinku gauti naujienas” – naudojame el.paštą, kad siųstume reklaminę informaciją apie prekes bei naujienas.
El. Pašto naudojimas- siekiant patvirtinti jūsų atliktą užsakymą el.parduotuvėje monu.lt
Kaip mes saugome jūsų informaciją?
Jūsų informacija saugoma el.parduotuvėje – serveriai.lt talpykloje. Informacijos šifravimui naudojamas SSL sertifikatas, siekiant kad jūsų duomenys būtų apsaugoti.
Mūsų įmonė tvarko ir saugo duomenis automatiniu būdu, informacija saugoma visu el.parduotuvės veikimo metu.

Puslapio statistika
Mes nuolat stengiamės tobulinti savo internetinį puslapį -elektroninę parduotuvę www.monu.lt. Šiam tikslui dirbame su marketingo įmonėmis bei profesionalais, bei naudojame puslapio statistinę informaciją, kurią pagrinde renkame Google Analytics įrankiu – t.y. mes matome kiek žmonių apsilanko mūsų puslapyje, iš kokių miestų ar šalių lankosi, kaip ilgai užsibūna mūsų puslapyje, kuriuose pirkimo žingsniuose kyla daugiausiai trikdžių ir pan.
Ši informacija mums yra grynai statistinė – ją mes naudojame puslapio tobulinimui, trikdžių šalinimui ir stengiantis, kad puslapis būtų kuo patogesnis bei naudingesnis Jums. Asmeniškai nestebime nei vieno iš puslapio vartotojų, bet kokia informacija iš Google Analytics mums yra tiesiog statistinė. Norime pastebėti, kad nematome, kas lankosi, negalime identifikuoti lankytojų, matome tik statistinę informaciją kiek, iš kur ir kada vartotojai lankosi mūsų puslapyje. Galime garantuoti, kad nematome, kada ar iš kur Jūs asmeniškai lankotės mūsų puslapyje, mums prieinami tik statistiniai duomenys.

Tiesioginė rinkodara
Tiesioginė rinkodara (reklamos siuntimas) Bet kokią reklamą ar naujienų elektroninius laiškus, ar panašaus tipo rinkodarinę informaciją Jums siųsime tik su Jūsų sutikimu – jei perkant pažymėjote, jog neprieštaraujate gauti naujienas ir akcijas iš mūsų, arba užsiregistravote prie naujienlaiškių prenumeratos – tada tokią informaciją iš mūsų gausite, jei ne – be Jūsų sutikimo nieko Jums nesiųsime. Pažymėjus varnelę “Sutinku gauti naujienas” – naudojame el.paštą, kad siųstume reklaminę informaciją apie prekes bei naujienas. Jūs turite teisę atsisakyti naujienų ir reklaminio tipo laiškų. Susisiekite labas@monu.lt

Jūsų duomenų saugumo teisė
Kiekvienas el.parduotuvės vartotojas turi teisę kreiptis ir esant poreikiui prašyti ištrinti jo visus duomenis iš el.parduotuvės.
Kiekvienas el.parduotuvės vartotojas turi teisę pasitikslinti ir atnaujinti duomenis apie paskyros informaciją.
Esant bent vienam iš išvardintų atvejų – susisiekite nurodytais kontaktais:
+37065013557
labas@monu.lt

Slapukai (angl. cookies)

Tam, kad galėtume pasiūlyti visavertes paslaugas savo e-parduotuvėje, Jūsų įrenginyje įrašome informaciją (slapukus). Slapukai, tai trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kt. įrenginiuose. Slapukus naudoja daugelis pažangių interneto svetainių, jie gali būti patalpinti tik jei tai leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. Šią informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų įrenginyje, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Naudodamiesi monu.lt e-parduotuve sutinkate, kad Jūsų įrenginyje būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami nustatytus slapukus. Informaciją, kaip tai padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:

Google Chrome
Mozilla Firefox
Safari
Internet Explorer
Monu.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami elektroninėje parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškią šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Sutikimą, kad Jums lankantis mūsų puslapyje veiktų slapukai, Jūs patvirtinate užėję į mūsų puslapį. Taip pat galite ir nepatvirtinti sutikimo, tokiu atveju slapukai bus deaktyvuoti.
Kodėl slapukai yra gerai? Slapukai padeda Jums naršyti interneto svetainėse – jie įsimena informaciją, kurią Jūs suvedate puslapyje, atsimena, kas Jums puslapyje patiko – taip kitą apsilankymą mūsų puslapyje jie padaro patogesnį bei greitesnį. Jie mums naudingi kaip papildoma informacijos rinkimo priemonė.
Kodėl mes naudojame slapukus? Nes norime, kad puslapis Jums būtų kuo patogesnis bei naudingas. Mums tai yra dar viena informacijos teikimo priemonė. Slapukų naudojimo bet kada galite atsisakyti, arba jau užėjus į puslapį nesutikti su jų naudojimu.

Jei po Asmens duomenų tvarkymo taisyklių papildymo ar pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės monu.lt svetainės teikiamomis paslaugomis, laikoma, jog Jūs sutinkate su atnaujinimais.

IP adresai

IP adresas yra numeris, pagal kurį atpažįstamas kompiuteris ar kitas įrenginys, naudojamas prisijungti prie interneto. Dažniausiai serveris automatiškai surenka IP adresus ir naudoja juos administruojant svetainę. IP adresai dažniausiai naudojami kartu su slapukais, kad pastarieji prisimintų kompiuterį ar kitus įrenginius naudojamus prisijungti prie šio puslapio. Puslapis monu.lt IP adresus naudoja kartu su slapukais.

Kaip su mumis susisiekti?
Mūsų kontaktinę informaciją rasite šioje nuorodoje https://monu.lt/kontaktai/
Telefono numeris:
+37065013557
El.paštas:
labas@monu.lt