Cinamono eterinis aliejus

Cinamono eterinis aliejus, žinoma, turi savo puikiai atpažįstamą kvapą. Ypač populiarus šildančuose mišiniuose, aromaterapijoje žiemą.

Cinamono eterinis aliejus veikia antibakteriškai ir mažina uždegimus, todėl jo panaudojimas yra gana platus. Greta ir kitų teigiamų jo savybių aromaterapijoje išskiriamai tai, kad jis gerina kraujotaką, mažina stresą, mažina skausmą, kovoja prieš infekcijas, gerina virškinimą.

Dažnai naudojamas kaip masažo aliejų sudedamojo dalis, nes, kaip minėta, gerina kraujotaką, todėl padeda nuimti raumenų įtampą.

Kolkas yra dar mažai mokslinių tyrimų įrodančių visas cinamono eterinio aliejaus teigiamas naudas, tad tikslus ir aiškus jo naudojimas dar nežinomas. Tačiau aromaterapijoje šis aliejus plačiai naudojamas nuo įvairių problemų. Yra tyrimų, kurių išvadose mokslininkai teigia, kad yra pagrindo manyti, jog cinamono eterinis aliejus galėtų būti naudojamas gydant neurologinius sutrikimus ir širdies ligas.

Pavyzdžiui, tyrimai su gyvūnais rodo, kad cinamono eterinis aliejus gai būti naudojamas kovojant su streptococcus mutans bakterija, kuri žmogaus organizme sukelia įvairius susirgimus. Taip pat, pradiniai tyrimai rodo, kad cinamono eterinis aliejus galėtų sumažinti kraujo spaudimą.

 

Cinamono eterinis aliejus gaminamas iš žievės. Nuotrauka: Roman Odintsov
 • ekologiškas cinamono lapų eterinis aliejus stikliniame buteliuke garinimui, aliejus aromaterapijai, aliejus nuotaikai pakelti, geram miegui Neturime
  11.00 

  Ekologiškas cinamono lapų eterinis aliejus Bio Scents kilęs iš Madagaskaro, kur cinamono medžiai auga natūraliai. Šis šiltas ir žemiškas aromatas padės jus pakylėti, pakels nuotaiką ir nuramins geram nakties miegui. O taip pat tai puikus preparatas galintis padėti lengviau susidoroti su mėnesinių skausmais.

  Talpa 8 ml. Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys jūsų kūno energijai ir stiprimui atidarytas buteliukas su ištraukta pipete Neturime
  40.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Šis stimuliuojantis „Energy+Strength” citrusinių vaisių kvapo mišinys iš 24 eterinių aliejų buvo sukurtas, kad atgaivintų Tavo kūną prieš mankštą ir fizinio krūvio metu. Mišinyje naudojami ‘greičio’ ekstraktai, tarp kurių ir laurenių bei kamparinio cinamono eteriniai aliejai, šie ekstraktai skatina kraujotaką ir mažina raumenų bei sąnarių uždegimą sportuojant.

  30 ml Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur