Cinamono eterinis aliejus

Cinamono eterinis aliejus, žinoma, turi savo puikiai atpažįstamą kvapą. Ypač populiarus šildančuose mišiniuose, aromaterapijoje žiemą.

Cinamono eterinis aliejus veikia antibakteriškai ir mažina uždegimus, todėl jo panaudojimas yra gana platus. Greta ir kitų teigiamų jo savybių aromaterapijoje išskiriamai tai, kad jis gerina kraujotaką, mažina stresą, mažina skausmą, kovoja prieš infekcijas, gerina virškinimą.

Dažnai naudojamas kaip masažo aliejų sudedamojo dalis, nes, kaip minėta, gerina kraujotaką, todėl padeda nuimti raumenų įtampą.

Kolkas yra dar mažai mokslinių tyrimų įrodančių visas cinamono eterinio aliejaus teigiamas naudas, tad tikslus ir aiškus jo naudojimas dar nežinomas. Tačiau aromaterapijoje šis aliejus plačiai naudojamas nuo įvairių problemų. Yra tyrimų, kurių išvadose mokslininkai teigia, kad yra pagrindo manyti, jog cinamono eterinis aliejus galėtų būti naudojamas gydant neurologinius sutrikimus ir širdies ligas.

Pavyzdžiui, tyrimai su gyvūnais rodo, kad cinamono eterinis aliejus gai būti naudojamas kovojant su streptococcus mutans bakterija, kuri žmogaus organizme sukelia įvairius susirgimus. Taip pat, pradiniai tyrimai rodo, kad cinamono eterinis aliejus galėtų sumažinti kraujo spaudimą.

 

Cinamono eterinis aliejus gaminamas iš žievės. Nuotrauka: Roman Odintsov
Nemokamas siuntimas nuo 50 eur