Dovanos mėgstantiems meditaciją

Turbūt turi aplink save galbūt jau medituojančių, galbūt bepradedančių, o gal dar tik besidominčių – monu.lt rasi visą asortimentą prekių, sukurtų ar tinkamų būtent meditacijai.

Funkcinė žolelių arbata Blissful moment su adaptogenais, kurie mažina stresą ir stiprina imunitetą. Sukurta nusiraminimo akimirkom. Įpylus citrinų sulčių arbata virsta magiška – pakeičia spalvą iš turkio spalvos į purpurinę.

zoleliu arbata arbatos misinys atsipalaidavimui ramybei
Spalvą keičianti žolelių arbata atsipalaidavimui

Žolelių arbata Inner peace – su adaptogenais, unikaliu žolelių deriniu ir gyvybiškai svarbiais grybais, sukurta atrasti vidinę ramybę. Ši arbata BE kofeino, tad tinka ir vakaro meditacijoms.

ekologiska arbata nusiraminimui
Raminanti arbata – arbatos mišinys su reishi grybais

Kokosų ir rapsų vaško žvakė su eteriniais aliejais iš Anatome. Vidiniam balansui ir stabilumui, stebuklingai ir turtingai kvepianti žvakė idealiai praturtintų bet kieno meditaciją. Burboniška pelargonija, Kanados juodoji eglė skatina susitelkti ir nuramina.

aromaterapinė žvakė, kvepianti žvakė, žvakė su eteriniais aliejais, žvakė balansui ir emociniam stabilumui palaikyti , prabangi žvakė, išskirtinio aromato žvakė
Aromaterapinė žvakė praturtinta eterinių aliejų mišiniu balansui ir emociniam stabilumui palaikyti

Negalime į šį sąrašą neįtraukti Aery living specialiai meditacijai sukurtos Heavily meditated žvakės. Frankincensas, pačiuliai, čiobrelis, eukaliptas, kedras ir cinamonas – ypatingas mišinys ypatingam susikaupimui.

ekologiška aromaterapinė sojų vaško žvakė su eteriniai aliejais, žvakė atsipalaidavimui, žvakė meditacijai
Ekologiška aromaterapinė sojų vaško žvakė su eteriniais aliejais

Ypatingai tinkantis lokaliam kvapų paskleidimui, natūralus, skandinaviško minimalistinio dizaino eterinių aliejų difuzorius Hetkinen.

eterinių aliejų difuzorius, ekologiškas ir tvarus eterinių aliejų difuzorius, eterinių aliejų garintuvas, itin mažas difuzorius, dovana, į rankinę telpantis difuzorius
Ekologiškas ir tvarus medinis eterinių aliejų difuzorius

Rutulinis eterinių aliejų mišinys Drop and give me zen – ramybei arba Rise and shine – atsibudimui ryte. Drop and give me zen – sukurtas būtent meditacijai, užuosite frankincensą, pačiulius, apelsinus ir šalaviją. O Rise and shine – tia levandos, rožės, ylang ylang ir apelsinai – gerai nuotaikai, susikaupimui ir energingam nusiteikimui ryte. Abu naudojami pulso taškams patepti, gali būti naudojami vietoj kvepalų.

natūralių eteriniu alieju mišinys rutuliniame buteliuke drop and give me zen aromaterapija aliejus garinimui žolelės meditacija
Natūralus eterinių aliejų mišinys drop and give me zen

Na ir galų gale, kaip aptariant dovanas mėgstantiems medituoti, nepasiūlytume savo viso smilkalų asortimento – galime pasigirti turintys vieną didžiausių Lietuvoje, mūsų tiekėjai kruopščiai atrinkti ir visi atitinka mūsų filosofiją – geriau mažiau, bet labai gerų daiktų. Aukštos kokybės, natūralūs smilkalai monu.lt. Kelis iš jų galime atskirai paminėti tai:

Ume rinkiniai pagal elementus. Prabangi ir unikali dovana. Juose rasi atrinktus smilkalus, rankų darbo smilkalines, bei kitus aksesuarus parinktus pagal elementus.

 

smilkalai, smilkalu rinkinys, dovanu rinkinys su smilkalai, japonijos kultura, japoniski smilkalai, japoniska kaligrafija, smilkalu ir smilkalines rinkinys, zvakes ir smilkalai rinkinys, prabangi dovana, rinkinys smilkalu gerbejui, ranku darbo smilkaline, naturalus smilkalai
Prabangus dovanų rinkinys su smilkalais ir smilkaline

Mėginukų rinkinys iš Ume.

smilkalų mėginukai stikliniuose buteliukuose medžiaginiame maišelyje įvairaus aromato smilkalai originali dovana

Natūralių smilkalų mėginukų rinkinys medžiaginiame maišelyje.

Smilkalų rinkinys (beje, kiekvienas kvapas parduodamas ir atskirai) iš Purnama rituals. Balanced Spirit, Sweet Softness, Restoring Essence, Grounding Presence ir Deep Rest.

smilkalų rinkinys, smilkalai, dovanų rinkinys, 5 rūšių smilkalai, natūralūs smilkalai, išskirtinė dovana, prabangi dovana, interjero akcentas, smilkalai namams

Penkių rūšių natūralių, japoniško stiliaus smilkalų rinkinys.

Palo santo.

palo santo smilkalu rinkinys, peru palo santo, ekvadoro palo santo, natūralūs smilkalai, medienos smilkalai, idomus rinkinys, dovana, smilkalai, išskirtiniai smilkalai

 • natūralių eterinių aliejų mišinys rutuliniame buteliuke aromaterapija aliejus garinimui geram rytui Neturime
  14.00 

  FYG Rise and shine mišinys patogiame rutuliniame buteliuke, kad naudoti būtų dar paprasčiau. Sukurtas netik jus pažadinti ryte, bet ir iškart sukurti gerą nuotaiką, kuri lydės visą dieną. Nuosaikūs gėlių aromatai susipina su gaiviais citrusais ir padės jums sumažinti stresą ir teigiamai nusiteikti. Užuosite levandas, rožes, ylag ylang, apelsinus.

  Talpa 10 ml. Skaityti daugiau

 • smilkalai, smilkaline, smilkalu rinkinys, dovanu rinkinys, prabangi dovana, smilkalu dovana, išskirtinės kokybės smilkalai, rankų darbo smilkalinė, natūralūs smilkalai, prabangūs smilkalai Akcija
  85.00 

  Dovanų rinkinys skirtas mylintiems smilkalus ir žinantiems kas yra išskirtinė kokybė. Trijų skirtingų rūšių, visiškai natūralūs smilkalai, unikali stilinga smilkalinė ir Palo Santo aromato aliejus tikrai pradžiugins užkietėjusius smilkytojus arba įtrauks pradedančiuosius į šį magišką smilkalų pasaulį. O taip pat, staigmenatrijų rūšių smilkalų mėginukai, kad atrastumėte savo naują mylimiausią aromatą. Skaityti daugiau

 • zoleliu arbata arbatos misinys atsipalaidavimui ramybei Neturime
  14.00 

  Mes nežinome nieko stebuklingesnio už ritualą, kurį lydi mūsų turkio spalvos arbata, kuri įpylus citrinos tampa purpurine. Blissful Moment – tai atpalaiduojanti arbata su žolelėmis ir adaptogenais, kurie suteikia nežemišką palaimą ir turi funkcinį poveikį – mažina stresą ir stiprina imunitetą. Kaip „Moonlight Sonata“ ausims, „Blissful Moment“ yra balzamas kūnui ir protui.

  45 g Skaityti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur