Originalių dovanų idėjos Valentino dienai

Nenumaldomai lekia laikas, tarsi kątik buvo Kalėdos, o štai jau ir Valentino diena vėl artėja. Ar šiemet ir vėl sukate galvą ką padovanoti savo antrąjai pusei? Galbūt jums jau pabodo kasmet pirkti gėlių ir saldainių? O gal susipažinote su žavinga dama kuriai norite palikti įspūdį? Atėjote ten kur reikia, mes Monu esame tiesiog alergiški nuobodiems produktams todėl pas mus galite rasti tai kas iš tiesų nustebins. Šis dovanų gidas skirtas pradžiuginti visoms jūsų gyvenimo moterims.

išskirtinis knygos skirtukas žalvarinis knygos skirtukas sirenos formos skirtukas smulki dovanėlė

Knygų dama. Taip, žinoma, paprasčiausia jai būtų dovanoti knygą, bet nepamirškite, mes čia susirinkome ieškoti originalių dovanų, o jeigu ji tikrai tokia rimta knygų graužikė tai bus velniškai sunku atspėti kokios knygos ji dar neturi. Būtent dėl to rinkitės dovanoti išskirtinį knygų skirtuką. Ispanai Octaevo jums siūlo rankų darbo, metalinius skirtukus, kurie netik begalo gražūs, bet ir ilgaamžiai tad ilgai primins apie jus.

SPA apsėstoji. Ji dievina masažus, aliejus, ramią muziką ir levandas. Niekada nepamirš pasilepinti ir suras tam laiko net užsivertusi darbais. Nedovanokite jai eilinio spa kupono, padovanokite spa namuose, pavyzdžiui aromaterapinę žvakę iš FYG „A day at the spa” arba Aery Living „Before Sleep”. Taip pat puiki idėja – išskirtinių aromatų vonios druskos, jų itin platus pasirinkimas ČIA.

vonios milteliai kvepiantys mišku, miško aromato milteliai voniai, natūralūs organiški milteliai vonelei, pėdų vonelė, rankų vonelė, vonios milteliai pėdoms ir rankoms su miško kvapu

Gamtos vaikas. Ji nuolat kalba apie ekologiją, ieško tvarių produktų ir jai nuoširdžiai rūpi mūsų planetos ateitis. Ši moteris miške jaučiasi jaukiau nei miesto šurmulyje todėl ją galite pradžiuginti atnešdami dalelę miško į namus. Hetkinen vonios milteliai Forest leis pasijusti tarsi miško tankmėje kaskart kai gyvenimo mieste pasidarys per daug.

Amžinai graži. Moteris kuri puikiai žino kuo skiriasi hialurono ir glikolio rūgštys, kas yra mezoterapija ir kodėl spf turėtų būti kiekvieno geriausias draugas. Tokią moterį nustebinti kosmetika nebus lengva, bet pabandyti verta kai tai ilapothecary produktai. Jeigu savo žiniomis kosmetikoje nepasitikite rinkitės šį tobulą kūno aliejų Feminine happy oil.

Žvakių fanatikė. Visi turime tą vieną draugę, sesę, mamą ar tetą, kuri pakvaišusi dėl žvakių, bet mes nedovanosime joms žvakių. Šios moterys tikrai bus pradžiugintos gavusios elegantiškuosius Eldstickan degtukus, tam kad jų žvakių ritualai taptų dar smagesni.

Eterinių aliejų degyklė, eterinių aliejų garintuvas, eterinių aliejų lempa, minimalistinio dizaino eterinių aliejų degiklis, keramikinė eterinių aliejų lempa

Aromaterapijos guru. Aromaterapija tai mokslas ir menas viename, jai reikalingi ir itin kokybiški instrumentai tam, kad atskleisti kvapų magiją. Jei moteris eterinių aliejų gerbėja, padovanokite porcelianinį eterinių aliejų garintuvą, na o smilkalų mylėtoja tikrai bus nustebinta išskirtinės Purnama Rituals smilkalinės „Šamano Ranka”.

Dizainerė. Viskas jos gyvenime turi būti stilinga ir gražu, nesvarbu ar ji grafikos, interjero ar mados dizaino fanė, ji tikrai įvertins Octaevo produktus, popierinės vazos, keramikiniai padėkliukai, metaliniai segtukai, viskas pagaminta itin kokybiškai, originaliai ir stilingai.

Pavargusi mama. Galbūt ji neseniai tapo mama, galbūt pradėjo naują darbą, galbūt užklupo nerimas, padėkite jai pailsėti, rinkitės eterinių aliejų mišinius kurie padės atsipalaiduoti ir užmigti arba žvakes kurios padės pasiruošti miegui. Mūsų favoritas FYG „Hit the snooze” eterinių aliejų mišinys.

delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni

Kompiuterių vergė. Nesvarbu ar ji IT specialistė, „influencerė”, buhalterė ar „game’rė”, moteris kuri valandų valandas praleidžia prie kompiuterio turėtų šiek tiek nuo jo ir atsitraukti. Pabėgti nuo ekranų padės unikalios dėlionės iš Cloudberries. Na o jeigu niekaip nepavyksta pabėgti nuo ekrano, bent jau padėkite apsaugoti jos odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių su ilapothecary veido migla Digital face mist.

Tikimės, kad tarp šių moterų tipų atradote ir savo mylimąją, nors, žinoma, moterys tokios skirtingos ir unikalios, kad visoms aprašyti mums tiesiog pritrūktų laiko ir vietos. Bet galbūt šios nedidelės gairės padės pasisemti įkvėpimo ir pažiūrėti į dovanų paieškas kiek originaliau.

 • aromaterapinė žvakė, kvepianti žvakė, interjero detalė, stilinga dovana, levandos Neturime
  41.00 

  Natūralaus augalinio vaško aromaterapinė žvakė FYG A day at the spa privers jus pagalvoti apie levandų laukus, kurių aromatai nuramins protą ir kūną. Uždekite šią žvakę, persikelkite į kvapnųjį SPA ir pajuskite, kaip išnyksta stresas.

  Talpa: 250 g Skaityti daugiau

 • smilkalinė šamano ranka, keramikinė smilkalinė, rankų darbo smilkalinė, interjero detalė, marga Neturime
  30.00 

  Rankų darbo, keramikinė smilkalinė Šamano ranka. Rankos simbolis jau nuo seno, daugybėje kultūrų laikomas gydančiu ir saugančiu todėl jis tobulai tinka tikram smilkalų deginimo ritualui, kuris praktikuojamas norint erdvę išvalyti nuo neigiamos energijos. Pagamintas pagal užsakymą, išskirtinai Purnama Rituals pagal jų sukurtą dizainą.

  Galima plauti indaplovėje. Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur