Valentino diena – dėmesys ir dovanos

Valentino diena dažnai sukelia prieštaringas žmonių reakcijas, vieni ją myli, kiti jos nesureikšmina, o dalis visuomenės mėgsta kalbėti apie tai kokia tai beprasmė diena sugalvota sveikinimo atvirukų gamintojų ir skirta verslininkams pasipelnyti. Dėl šios priežasties aktyviai boikotuoja šią šventę. Tiesa, kaip ir dažniausiai, slypi kažkur per viduriuką. Ko gero neverta taip sureikšminti šios dienos, kad viskas aplink būtų nusėta širdelėmis, o dovanoms išleisti dviejų mėnesių atlyginimai, bet paminėti ją tikrai verta ir mes pateiksime kelias paprastas priežastis kodėl.

natūrali detox arbata sekmadieniui kūno išsivalymui tamsiame indelyje baltame fone
Išskirtinės kokybės natūrali arbata, žaliosios ir baltosios arbatų mišinys
  1. Nes kartais pamirštame parodyti meilę. Ko gero savaime suprantama, kad meilei išreikšti speciali diena tikrai nebūtina, bet prisipažinkim, mūsų streso ir bėgimo kupina kasdienybė dažnai užgožia mintis apie savo mylimųjų pradžiuginimą, dažnaipritrūkstame tam laiko ir vis atidedame kitai dienai, savaitei, mėnesiui. Valentino diena mums tarsi priminimas, kad norėjome parodyti mums svarbiems žmonėms, kokie jie išties brangūs ir tai tarsi spyris į užpakalį tai padaryti dabar. Atskleisti kaip gerai pažįstate savo antrąją pusę galite padovanodami knygą jiems įdomia tema (pavyzdžiui receptų knygą ar kažką apie maistą, kad vėliau kartu pasigamintumėte kažką gardaus). Galbūt laikas susikurti naują ritualą, pvz. kiekvieną sekmadienį pradėti su arbata ir kartu aptarti praėjusią savaitę?
  2. Nes suplanuota romantika vis tiek yra romantika. Poroms kurios išgyvena sunkumus psichologai dažnai pataria romantiką ir net seksą įtraukti į dienotvarkę. Gali pasirodyti, kad tokia praktika sugriauna aistrą nes nelieka netikėtumo elemento, bet dažnai nutinka priešingai, žinodamas kas tavęs laukia imi ruoštis, galvoji apie tai, galbūt ryte nusprendi apsirengti tuos geruosius apatinius ir visą dieną jautiesi seksualesnė (-is).Juk malonių dalykų velniškai malonu laukti. Jei norite susikurti papildomą asociaciją kuri pažadintų aistrą, padovanokite aromaterapinę žvakę, kuri padės sukurti reikiamą nuotaiką, mes rekomenduojame FYGBlack Rose & Oud, šis geidulingas aromatas tikrai sužadins aistrą.
    popierine geometrinio rasto vaza, isskirtinis modernus interjero aksesuaras, interjero detale, dovana, ideja dovana, dovana moteriai
    Dizaino studijos Octaevo kūrinys – daugkartinio naudojimo popierinė vaza
  3. Nes meilės nebūna per daug, o šventes reikia švęsti. Net didžiausias skeptikas jausis pamalonintas, kad jį atsimena ir myli ir tikrai priims tą gėlių puokštę ar sušlemš tuos saldainius. Nes niekada nėra per anksti ar per vėlu džiaugtis gyvenimu. Dovanodami gėles būkite originalūs ir drauge iškart padovanokite išskirtinę, popierinę vazą iš Octaevo, tokia netikėta dovanėlė tikrai privers nusišypsoti.

Neatsisakykime gražių dalykų tik todėl, kad būti snobu madinga, geriau būkim laimingi ir kupini meilės.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur