Aromaterapinės dovanos su Kalėdom

Mūsų el. parduotuvė garsėja kvepiančiom dovanom – nuo smilkalų iki eterinių aliejų. Tikras kvapų pasaulis. Galbūt turi draugų ar draugių, kurioms yra aktualu aromaterapija, natūralūs kvapai, eteriniai aliejai, jie ar jos nemėgsta sintetinių kvapų, ieško natūralių būdų praturtinti savo namus, savo ritualus – tada patekai kaip tik ten, kur reikia. Monu.lt – kitoks aromaterapijos pasaulis.

Peržvelk mūsų rutulinius eterinių aliejų mišinius. Jie yra kompaktiški, natūralūs, patogūs naudoti, visada galintys būti šalia (darbas, lova, pasivaikščiojimas,..), paskirtis – energizuojantys, raminantys, gerinantys miegą, kaitinantys kraują, rasi visoms nuotaikoms ir poreikiams.

eterinių aliejų mišinys rutuliniame buteliuke baltame fone

Jei žinai, kad žmogus mėgsta maišyti eterinius aliejus, o gal juos naudoja grynus – tada Bio Scents ekologiški eteriniai aliejai iš Portugalijos yra tinkamiausias pasirinkimas dovanai. Jie gaminami iš sertifikuotų ekologiškų augalų, yra supakuoti minimalistinėse natūraliose pakuotėse, kurių nereikia slėpti. Bio scents taip pat siūlo eterinių aliejų dovanų rinkinius – nerimui, atsipalaidavimui ir minčių aiškumui.

levandų eterinis aliejus raminantis atpalaiduojantis padeda užmigti gėlių aromatas
Levandų eterinis aliejus stikliniame buteliuke

Galbūt nuostabus variantas būtų padovanoti vaško kubelių? Jie taip pat iš Bio Scents ir gaminami su ekologiškais eteriniais aliejais. Galima naudoti keliskart, tiesiog papildyti išsilydžiusį vašką norimais eteriniais aliejais ar jų mišiniu ir mėgautis naujais aromatais. Jie naudojami su garintuvu.

Tirpūs vaško kubeliai aromaterapijai, vaško kubeliai su eteriniais aliejais, aromatingi vaško gabalėliai, įdomus būdas naudoti eterinius aliejus, dovana aromaterapijos gerbėjai
Išskirtinis būdas mėgautis aromaterapija ir eteriniais aliejais – tirpūs vaško kubeliai

Negalime nepaminėti eterinių aliejų mišinių, kurie panaudojami labai įvairiai (garinimui, maišymui su baziniu kūno aliejum, į kūno kremą, į vonią, ant pulso taškų, į dušo gelį, kaip kvepalai). Jų paskirtis taip pat įvairi kaip ir rutulinių eterinių aliejų mišinių, o taip pat rasi ir miško kvapus – Hetkinen Metsa ir Earl of East Shinrin-yoku. Tiesiog tobulos idėjos Kalėdoms.

Ilapothecary Dream Space eterinių aliejų mišinys kūrybiškumui

Tradicinė Kalėdinė dovana – žvakės. Jos mėgstamos visų, sunaudojamos, panaudojamos, gražiai atrodo, tiesiog tobula jaukumo dovana. Ypatingą dėmesį aromaterapijos mylėtojams rekomentuotume atkreipti į Anatome – ypatingos paskirtys, Earl of East-unikalūs kvapai su prisiminimais bei ilapothecary – turtingi kvapai ir pagrindinės paskirtys – žvakes. Visos jos atrodo tobulai ir nustebintų kiekvieną aromaterapijos mylėtoją.

kvepianti žvakė, prabangi aromaterapinė žvakė, sojų vaško žvakė su eteriniais aliejais, žvakė su apelsinų žiedais, pelargonijomis
Prabangi, sojų vaško, aromaterapinė žvakė su apelsinų žiedais, pelargonijomis ir mėlynosiomis ramunėlėmis

Na ir, žinoma, vonios ritualų kategorijoje rasi daug pasirinkimų su eteriniais aliejais (Anatome vonios druskos, ilapothecary vonios druska su ametistaisEarl of East vonios druskos ir dušo purškikliai (nemėgstantiems ar neturintiems vonios irgi norisi ritualų), Hetkinen vonios milteliai.

Ilapothecary vonios druska - dovanų idėja mamai
Ilapothecary vonios druska su ametistais

Jau net neminėsim, kad Kalėdoms gali sukurti ir rinkinį iš šių variantų, pasirūpinti pilnu visos dienos ritualu nuo dušo kvapų ryte, rutulinių mišinių darbo eigoje iki vonios druskų vakare bei eterinių mišinių garinimo jau jaukiuose namuose. Dovanomis Kalėdoms pasirūpinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur