Ideali minimalistinė įdomi dovana – dekoratyviniai degtukai, jų panaudojimas interjere

Ne paslaptis, kad mūsų el. parduotuvės konceptas yra pasiūlyti Tau geriausias atsipalaidavimo ir dovanų idėjas. Iš vienos pusės stengiamės pasiūlyti tai, kas padėtų Tau atsipalaiduoti, rasti balansą, lengvai įkvėpti, susikurti jaukumą namuose, iš kitos pusės – visa tai gali būti idealios dovanos Tavo artimiesiems.

Dievinam Eldstickan degtukus – ne tik kad degtukų nuo šiol nebereikia slėpti, bet jie tampa ir interjero detale, kambario akcentu, gali papuošti tiek svetainę, tiek virtuvę, tiek miegamąjį. Be to, dar ir išsirinkus dovanų dėžutę – jie tampa nuostabia dovana besidominčiam interjeru, norint ką nors nustebinti nedidele smulkmena, padovanoti kažką naujo, nematyto ir spalvingo. Įtiks kiekvienam, spalvų pasirinkimas didelis, taip pat kviečiame pasižiūrėti į Eldstickan galeriją – pasisemti idėjų, kaip šie degtukai gali atrodyti kiekvienoje namų erdvėje.

 

 • dekoratyviniai degtukai eldstickan rožinės spalvos stikliniame inde su kamščiu Neturime
  9.50 

  Trumpai apie degtukus:

  Rožinė spalva iškart patraukia akį. Tai subtilaus švelnumo rausvas atspalvis, kuris džiugina akį ir pakylėja tavo nuotaiką! Išskirtinė spalva išskirtinėms progoms ir asmenybėms.

  Nedideliame stikliniame indelyje su dangteliu telpa 60 starndartinio dydžio degtukų.

    Skaityti daugiau

 • Neturime
  4.00 

  Prabangi dovanų dėžutė Eldstickan kvadratiniams degtukams. Nustebink su dovana. Į krepšelį įsidėk 3 Eldstickan kvadratinius degtukus, šią dėžutę ir nuostabi dovana garantuota. Skaityti daugiau

 • Eldstickan židinio degtukia 15cm stikliniame inde baltos spalvos Neturime
  17.50 

  Laikas ištraukti degtukus iš stalčiaus, tegul jie tampa gražia ir matoma interjero detale ir Tavo namuose!

  Degtukus gali (ir turi!) derinti prie savo namų interjero ir savo nuotaikos. Balta spalva jau tapo skandinaviško minimalizmo skiriamuoju ženklu. Tai klasika. Tai stilius. Ir kas svarbiausia – lengvai ir nuostabiai prisiderina prie Tavo namų interjero!

  Dideli židinio degtukai yra 15 cm ilgio. Supakuoti stilingame stikliniame indelyje su kamščio dangteliu. Elegantiška balta etiketė dera prie tvirtų degtukų baltos galvutės. Pakuotėje yra apie 100 ilgų degtukų.

    Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur