Žvakės interjere – papildoma interjero detalė

Dar vienas straipsnis apie žvakes interjere. Pripažinkim, nesam interjero guru, nebūtinai kviečiame Tave ja tapti, bet jeigu su paprastu pažaidimu, skirtingais žvakių pasirinkimais, išdėliojimu gali susikurti sau nedidelę šventę, pakeisti kambario atmosferą, sušildyti namų vaizdą – kodėl gi ne?

Šiandien pateikiame daugiau idėjų kaip žvakes panaudoti kaip papildomus kambario akcentus ar detales. Žvakės gali patraukti akį savo dydžiu, forma, galbūt spalva, žvakide, įvairove, skaičiumi. Žvakės interjere yra dažnai interjero stilistų naudojama priemonė – jos visada sukelia šiltas ir malonias emocijas.

Tad įsikvėpk idėjų:

 

Akcentas: ŽVAKIDĖ

 

 

Akcentas: SPALVOS, SKIRTINGI AUKŠČIAI, ŽVAKIŲ SKAIČIUS

 

 

Akcentas: ŽVAKIŲ FORMOS, DERANČIOS SPALVOS, SKIRTINGI AUKŠČIAI

 

Akcentas: ŽVAKIŲ SKAIČIUS IR NETIKĖTA JŲ VIETA

 

Akcentas: MINIMALIZMAS, ŽVAKĖ TAMPA DALIMI KOMPOZICIJOS

 

Akcentas: TA PATI FORMA, SKIRTINGI AUKŠČIAI IR DYDŽIAI, VIENODA PRIE INTERJERO DERANTI SPALVA

 

Akcentas: ŽVAKIDĖ IR PANAŠIOS, BET ŠIEK TIEK SKIRTINGOS ŽVAKIŲ FORMOS
 • aromaterapinė žvakė, kvepianti žvakė, interjero detalė, stilinga dovana, žvakė stikliniame indelyje, greipfrutas, žibuoklės, mėtos Neturime
  28.00 

  Žvakės savybės:

  Išskirtinis eterinių aliejų mišinys iš rožinio greipfruto, vetiverijų ir mėtos, žibuoklių lapų ir citrinos eterinių aliejų padaro šią žvakę išties ypatingą ne tik savo kvapu, bet ir aromaterapinėmis savybėmis. Skaityti daugiau

 • Neturime
  9.50 

  Trumpai apie degtukus:

  Kaip saulė šlovingą vasaros dieną, taip ir geltona yra nesenstanti spalva. Ji kuria energiją ir džiaugsmą bei suteikia vilties. Bet kuriuo metu.

  Nedideliame stikliniame indelyje su dangteliu telpa 60 standartinio dydžio degtukų.

    Skaityti daugiau

 • Originalūs Eldstickan juodi židinio degtukai stikliniame inde baltame fone Neturime
  15.00 

  Laikas ištraukti degtukus iš stalčiaus, tegul jie tampa gražia ir matoma interjero detale ir Tavo namuose!

  Degtukus gali (ir turi!) derinti prie savo namų interjero ir savo nuotaikos. Juoda spalva – tai klasika, elegancija. Tai pasitikėjimas savimi. Ji gali būti derinama su visomis kitomis spalvomis, todėl yra viena mėgstamiausių ir perkamiausių!

  Dideli židinio degtukai yra 15 cm ilgio. Supakuoti stilingame stikliniame indelyje su kamščio dangteliu. Elegantiška juoda etiketė dera prie tvirtų degtukų juodos galvutės. Pakuotėje yra apie 100 ilgų degtukų.

   

    Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur