Kodėl Ume smilkalai?

Smilkalai mums yra dalis ritualo. Nedeginam jų šiaip sau, užsidegam tada, kai norime lėtos akimirkos, kai norime pasimėgauti knyga, arbata, o gal tiesiog savo mintimis. Ume smilkalai yra išskirtiniai savo gamyba, sudėtimi, kvapais, požiūriu į gaminimo procesą.

Šie smilkalai gaminami Londone, kas užtikrina atsakingą jų gaminimo procesą. Ume smilkalai ‘premium’ klasės.

Gamybai naudojami tik pačios aukščiausios kokybės augalai.

Gamyba vyksta aplinkai draugišku būdu, pati įkūrėja Emma nuolat kartoja, verslas privalo būti aplinkai draugiškas.

Ume buvo sukurta, kai įkūrėja Emma keliavusi po pasaulį ir lankiusi įvairias šventas vietas, arbatos namus, rytų šventyklas sužinojo kaip ypatingas ir kokybiškai sukurtas kvapas atidaro duris galvoje. Smilkalai Rytuose ir yra naudojami ne suteikti patalpai kvapą, jų naudojimas turi prasmę.

Ume smilkalai kuriami taip, kad perkrautų, nuramintų ir sukurtų vidinį balansą. Augalai parenkami pagal specialius receptus, su gydomosiomis savybėmis ir galvojant apie vėliau juos naudosiantį žmogų. Kad smilkalai taptų ritualu.

Ume smilkalai gaminami tik iš augalų – nenaudojami eteriniai aliejai, bambukas, cheminiai kvapikliai, kiti kvapai, sintetiniai užpildai.

Šie smilkalai gaminami taip, jog sugrąžintų ramybę. Kad su ritualu su smilkalais priartėtum prie gamtos, jie pakylėja, pagerėja nuotaika, sugrįžta energija.

Taip pat galite įsigyti ir išskirtines Ume smilkalines.

Tad kviečiame užsidegti Ume smilkalų ir skirti 15 minučių tylai. Knygai. Arbatai. Sau:)

 

 

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur