Geriausi smilkalai jogai ir meditacijai

Joga ir meditacija yra dalykai, kurie padeda susikaupti, susitvarkyti mintis, išsivalyti galvą. Tiek darant jogą, tiek medituojant rekomenduojame šį laiką pasidaryti kaip pilną ritualą – su kvapais, muzika, jaukioje aplinkoje. Tikrai nedaug reikia, kad pasijustum išties ypatingai.

Na o kai supranti, kad šiuo ritualu nori sau gero, nori pasijusti ramesnė, sveikesnė, stipresnė – tada tikrai verta žengti extra žingsnį ir pasirinkti natūralius smilkalus ir aukščiausios kokybės eterinius aliejus. Apie natūralius smilkalus, kaip juos atskirti ir išsirinkti jau kalbėjome taip pat čia esame aptarę kaip juos reikėtų deginti. Natūralūs smilkalai yra gaminami iš žolelių ir kitų augalų, juose nėra pridėta papildomų cheminių ingredientų, kurie galimai gali būti kenksmingi Tavo sveikatai (na ar bent jau tikrai ne naudingi).

Taigi esminiai patarimai:

1. Ieškokite tik augalinių natūralių smilkalų lazdelių, nes nenorite įkvėpti nieko toksiško nuo chemikalų, kvepalų, degančių eterinių aliejų ar neaormatinių užpildų. Augaliniai smilkalai yra pati sveikiausia smilkalų rūšis rinkoje, nes kvapas išsiskiria tiesiai iš pirminės medžiagos. Jei pasirinksite japoniško stiliaus smilkalus, be bambuko šerdies, pagamintos tik iš grynai susuktų žolelių, bus daug mažiau dūmų. Gryni žolelių smilkalai taip pat dega lėčiau ir sukuria subtilų elegantišką „debesį“.

2. Natūralios smilkalų lazdelės nebus stipraus kvapo, kvapo apskritai gali ir išvis nesijausti. Jei iš pakelio užuodžiate stiprų kvapą, jis tikriausiai parfumuotas ir jo geriau vengti. Dažnai natūralios smilkalų lazdelės kvepia prieskoniais arba visiškai nekvepia.

3. Neuostykite dūmų, uoskite tik kvapą.

4. Taip pat galite naudoti žalias žoleles ar medį, tokias kaip Palo Santo, šalavijo ir eukalipto ryšulėlius. Jei jums patinka, kad jūsų smilkalai be vargo rūktų medituojant, ar užsiiminėjant joga, taiči ar net gražių gyvenimo meditacijų metu, pavyzdžiui: gamindami maistą, kurdami meną ar skaitydami ir pan., Natūralios smilkalų „lazdelės“ jums bus idealus variantas.

 • natūralūs smilkalai palo santo, išskirtiniai smilkalai, smilkalai energijai valyti, mistiniai smilkalai ritualams Neturime
  10.50 

  Trumpai apie Smilkalus:

  „Palo Santo“ yra vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų smilkalų. Skirtas dvasiniam valymui ir energijos subalansavimui. Sakoma, jog šio augalo dūmai pašalina neigiamą energiją ir suteikia ramybę.

  Visiškai natūralūs Purnama Rituals smilkalai Palo Santo yra daug daugiau nei tik dar viena tendencija ar malonus aromatas, tad ir naudoti jį reikėtų atitinkamai – atsižvelgiant į jo mistiką, savybes ir kultūrą, iš kurios jis kilęs. Būtent iš Peru kilęs Palo Santo yra didesnio dydžio ir stačiakampio formos, su kiek aštresnėmis citrusinių vaisių ir mėtų natomis. Skaityti daugiau

 • natūralūs smilkalai iš šalavijo ir eukalipto pilkame fone Neturime
  10.50 

  Trumpai apie Smilkalus:

  Tradicinėje medicinoje teigiama, jog Eukaliptas turi stiprų atpalaiduojantį poveikį, padeda padidinti smegenų kraujotaką, palengvinti psichinį ir fizinį nuovargį. Baltojo šalavijo smilkalai pirmiausia naudojami valymui, pusiausvyros atstatymui ir apsaugai. Dėl savo unikalaus kvapo ir savybių tai yra puiki priemonė gilinant meditaciją ar jogos praktiką.

    Skaityti daugiau

 • geriausi natūralūs smilkalai, smilkalai lazdeles, prabangus smilkalai, isskirtiniai smilkalai, kokybiski smilkalai, japonisko stiliaus smilkalai
  20.00 

  Trumpai apie Smilkalus:

  Japoniško stiliaus, natūralūs ir kokybiški „Ostara” smilkalai paskleis gryną magnolijos žievės ir žydinčio santalo energiją. Šis natūralus kvapas nuneš tave į pavasarį – kai atgimsta viskas aplinkui ir kūrybinės galios tiesiog kibirkščiuoja!

  Pakuotėje yra 50 smilkalų lazdelių. Skaityti daugiau

 • naturalus smilkalai, japoniski smilkalai, smilkalai su mediena, smilkalai su kiparisu, isskirtiniai smilkalai, prabangus smilkalai, veganiski smilkalai, smilkalai dovanoms, smilkalai ceremonijos, smilkalai ritualams
  20.00 

  Trumpai apie Smilkalus:

  Japoniško stiliaus, natūralūs ir kokybiški „Point Lobos” smilkalai pripildys tavo erdvę nepakartojamu kipariso aromatu. Tai miškas, vasara, nuotykiai. Tai vasaros karščiu alsuojantis miškas. Nerk į gamtos paslaptis su „Point Lobos”. Natūralūs smilkalai namams ir meditacijai.

  Pakuotėje yra 90 smilkalų lazdelių. Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur