Kaip naudoti eterinius aliejus miego gerinimui ir nemigai?

Pratęsiame eterinių aliejų miego kokybei temą. Susidūrėme su tokia realybe – dažnas žino vieną arba kitą eterinių aliejų panaudojimo būdą, tačiau nežino tikrai plataus jų panaudojimo būdo. Taigi kaip galėtume naudoti eterinius aliejus, kad miegas būtų geresnis, gilesnis, kokybiškesnis?

Visų pirma, žinoma, eterinius aliejus galima garinti. Prieš miegą pasirinktą eterinį aliejų mišinį (juos gali išsirinkti čia) gali tiesiog pagarinti garintuvu. Visa patalpa prisisotins ir kvepės ypatingais augaliniais, visiškai natūraliais aromatais. Perspėjimas: daugiau nėra geriau. Sunkiai sekasi užmigti? Tai jokiu būdu nereiškia, kad įlašinus dvigubai daugiau eterinių aliejų mišinio seksis dvigubai geriau užmigti. Perdaug eterinių aliejų gali kaip tik trikdyti miegą ir trukdyti užmigti. Paskaitykite kokius eterinius aliejus rekomenduojame rinktis geriasniam miegui.

Taip pat galima eterinius aliejus tepti ant odos, ypač ant pulso taškų. Jų tepimas ant odos turi daug privalumų, įskaitant naudą odai ir sustiprinantį aliejų poveikį stimuliuojant jutimo taškus. Tačiau atsargiai, ne kiekvieną eterinį aliejų galima vartoti ant odos neskiedžiant! Jei naudojate gryną aliejų, prieš tepdami jį ant odos, turėsite jį praskiesti nešiklio aliejuje. Anatome eterinius aliejus galima tepti ant odos, tačiau rekomenduojame visų pirma pabandyti mažą odos lopinėlį.

Eteriniai aliejai labai puikiai tinka vonios laikui. Įsilašink miegui skirtų ar raminančių ir balansuojančių eterinių aliejų mišinių į vonią ir raminantis ritualas prieš miegą garantuotas.

Taip pat Anatome eterinių aliejų mišinius galima naudoti odos masažui – tada reiktų kelis lašelius eterinių aliejų mišinio įlašint į naudojamą kremą, bazinį aliejų ir įmasažuoti kūną. Vėlgi, nepersistenk su kiekiu, tikrai užtenka kelių lašelių.

Taigi, ar pasiruošus (-ęs) ramiam nakties miegui?		
 • Eterinių aliejų mišinys balansui, atsipalaidavimui Neturime
  40.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Mūsų kūnas ir protas dažnai būna išsibalansavę ir įsitempę. Šis žemiškas, aksominis 25 eterinių aliejų kvapas buvo sukurtas įtvirtinti kūną, sutelkti protą ir atkurti gyvybingumo ir optimizmo pojūtį. „Balance+Stability“ eterinių aliejų mišinyje, skirtame įžeminti, rasi juodųjų eglių ir pačiulių eterinių aliejų, kurie yra turtingi terpeno aliejais – o šie (įrodyta moksliškai) mažina kortizolio kiekį.

  30 ml Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys nemigai atsuktas buteliukas su pipete baltame fone Neturime
  40.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Ar būna, kad naktį guli lovoje vartydamasi nuo šono ant šono ir negalėdama užmigti? Šis eterinių aliejų mišinys sukurtas padėti išmiegoti vientisą kokybišką nakties miegą. Vienas svarbiausių šio mišinio ingredientų yra Romaniškos ramunėlės (tauriosios didramunės) eterinis aliejus ir  Germaniškosios ramunėlės eterinis aliejus, kurie – moksliškai įrodyta – turi raminančių savybių, teigiamai veikiančių miego kokybę.

  30 ml Skaityti daugiau

 • Eterinių aliejų mišinys nemigai ir geresniam miegui Neturime
  25.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Ilgai neužmiegi? O gal tavo miegas yra negilus? Galvoje pilna minčių, viskas verda, o tu niekaip negali nurimti ir pailsėti? Šis rutulinis 22 eterinių aliejų mišinys padės Tau nugrimzti į ramų ir gilų miegą. Somalio frankincenso eterinis aliejus yra gausus terpenų, kurie (įrodyta moksliškai) mažina kortizolio kiekį ir skatina ramų miegą.

  10 ml. Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys lengvam miegui žaliame stikliniame buteliuke baltame fone
  25.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Naktimis miegi neramiai ir vis blaškaisi, prabundi? Šis rutulinis eterinių aliejų mišinys su japoniškais jūrų dumbliais ir 22 eteriniais aliejais padės Tavo kūnui ir protui atsipalaiduoti. Moksliškai įrodyta, jog jūros dumbliai pasižymi dideliu polifenolių kiekiu, o šie pagerina miego kokybę ir pagreitina užmigimo procesą.

  10 ml. Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur