Kaip naudoti eterinius aliejus miego gerinimui ir nemigai?

Pratęsiame eterinių aliejų miego kokybei temą. Susidūrėme su tokia realybe – dažnas žino vieną arba kitą eterinių aliejų panaudojimo būdą, tačiau nežino tikrai plataus jų panaudojimo būdo. Taigi kaip galėtume naudoti eterinius aliejus, kad miegas būtų geresnis, gilesnis, kokybiškesnis?

Visų pirma, žinoma, eterinius aliejus galima garinti. Prieš miegą pasirinktą eterinį aliejų mišinį (juos gali išsirinkti čia) gali tiesiog pagarinti garintuvu. Visa patalpa prisisotins ir kvepės ypatingais augaliniais, visiškai natūraliais aromatais. Perspėjimas: daugiau nėra geriau. Sunkiai sekasi užmigti? Tai jokiu būdu nereiškia, kad įlašinus dvigubai daugiau eterinių aliejų mišinio seksis dvigubai geriau užmigti. Perdaug eterinių aliejų gali kaip tik trikdyti miegą ir trukdyti užmigti. Paskaitykite kokius eterinius aliejus rekomenduojame rinktis geriasniam miegui.

Taip pat galima eterinius aliejus tepti ant odos, ypač ant pulso taškų. Jų tepimas ant odos turi daug privalumų, įskaitant naudą odai ir sustiprinantį aliejų poveikį stimuliuojant jutimo taškus. Tačiau atsargiai, ne kiekvieną eterinį aliejų galima vartoti ant odos neskiedžiant! Jei naudojate gryną aliejų, prieš tepdami jį ant odos, turėsite jį praskiesti nešiklio aliejuje. Anatome eterinius aliejus galima tepti ant odos, tačiau rekomenduojame visų pirma pabandyti mažą odos lopinėlį.

Eteriniai aliejai labai puikiai tinka vonios laikui. Įsilašink miegui skirtų ar raminančių ir balansuojančių eterinių aliejų mišinių į vonią ir raminantis ritualas prieš miegą garantuotas.

Taip pat Anatome eterinių aliejų mišinius galima naudoti odos masažui – tada reiktų kelis lašelius eterinių aliejų mišinio įlašint į naudojamą kremą, bazinį aliejų ir įmasažuoti kūną. Vėlgi, nepersistenk su kiekiu, tikrai užtenka kelių lašelių.

Taigi, ar pasiruošus (-ęs) ramiam nakties miegui?		
Nemokamas siuntimas nuo 50 eur