Kaip naudoti vonios druską?

Ar žinai, kad tai yra viena populiaresnių google paieškų? Žinoma, kas susiję su vonios druska. Taigi nusprendėm trumpai ir aiškiai išdėstyti kaip turėtų ar galėtų būti naudojama vonios druska.

 

Balansuojanti vonios druska

 

 1. Vonios druska gali būti naudojama norint sumažinti raumenų skausmą ar įsitempimą, kai skauda sąnarius, kai skauda galvą, kai jaučiamas didelis nuovargis ar stresas, kai maudžia kūna, kai jauti PMS simptomus, po intensyvios treniruotės, jauti nerimą, niežti odą, oda išberta, jaučiamas odos sausumas. Taigi, čia ne tik kvapų papilstymas, vonios druska gali iš tiesų Tau padėti labai įvairiose situacijose. Vonios druskos naudojimas turėtų tapti Tavo ritualu.
 2. Kiek vonios druskos berti? Priklauso nuo vonios druskos, tačiau dviejų gerų saujų tikrai pakaks norimam efektui išgauti. Jeigu vonios druska naudojama intensyviai sportuojant, kai skauda raumenis, jie skausmingai įsitempia, galima įsiberti ir daugiau – iki dviejų puodelių.
 3. Kiek reikia gulėti vonioje su vonios druska? O čia ir vonios druskos nuostabumas – užtenka ir 12 minučių. Naudingam efektui išgauti, jeigu naudojama kokybiška vonios druska, jei ji dar ir su eteriniais aliejais – 12 minučių pakaks (o sakei neturi laiko:). Na o 20 minučių jau tiesiog marios laiko vonioje.
 4. Nepamiršk – vonios druska gali būti naudojama ne tik vonioje, bet ir vonelėje – t.y. drąsiai pasidaryk sau vonelę kojoms. Po sunkios dienos, ilgo žygio, treniruotės – ar Tu įsivaizduoji kaip tai patiks Tavo kojoms?
 5. Ar galima papildomai įsipilti eterinių aliejų? Žinoma. Pasidomėk eteriniais aliejais (ne visi jie skirti kontaktui su oda, kai kurie gali ją suerzinti) arba rinkis eterinių aliejų mišinius, kuriuos ir siūloma naudoti vonioje. Galvok apie save- jei Tave atpalaiduoja daugiau kvapų, tada reiškia Tau jų ir reikia.
 6. Ar vonios druską galima naudoti ir duše? Žinoma. Siūlome jos įsiberti į dušo želė ar, dar geriau, įsipilti šiek tiek bazinio aliejaus (pavyzdžiui, kokosų) ir įsitrinti ja kūną. Netrink stipriai, vonios druska gana rupi ir gali tiesiog subraižyti odą, tačiau švelniai masažuojant tikrai bus malonu, atpalaiduos ir nušveis odą.

Turi dar klausimų? Ieškok mūsų prekių ir jų aprašymų arba visada gali drąsiai kreiptis į mus. O dabar pagalvok apie save – ko labiausiai Tau trūksta?

 

 • Natūrali vonios druska su žalia etikete stikliniame inde su juodu dangteliu Neturime
  25.00 

  Vonios Druskos Savybės:

  Prabangios natūralios druskos ir augalinės priemonės padės Tau nuraminti protą, atpalaiduoti kūną ir raumenis bei pamaitinti odą. Magnio dribsniai, himalajų rožinė druska, lavos jūros druska, tai tiesiog mineralų užtaisas. Ši vonios druska, bus tavo naujas mėgstamiausias ritualas.

  480 g Skaityti daugiau

 • Ypatingo citrusinio kvapo natūrali epsomo vonios druska Neturime
  25.90 

  Earl of East „Onsen“ vonios druska sukurta siekiant palengvinti raumenų įtampą ir padėti atsipalaiduoti. Tai himalajų ir epsom druskų mišinys su mandarinų, pipirmėčių ir eukaliptų eteriniais aliejais.

  500 ml Skaityti daugiau

 • vonios druska su eteriniais aliejais Neturime
  25.00 

  Atkuriamosios ir mineralų turtingos vonios druskos. Himalajų ir Epsom druskų mišinys sukurtas nuraminti ir paguosti. Druska taip pat papildyta aromaterapinėmis savybėmis dėl joje esančių eterinių aliejų.

  Rožė, pelargonija ir gintaras tikrai pakels nuotaiką ir sukurs jums laimės erdvę namuose.

  500 g Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur