8 būdai kaip naudoti eterinių aliejų mišinius

Iš Jūsų klausimų supratome, kad ne visi ir ne visos žinot, kaip galima ir kaip reikėtų naudoti eterinių aliejų mišinius, kad gauti jų teikiamą naudą. Vieni susipažinę su vienokiu naudojimu, kiti su kitokiu. Tad surašome pagrindinius būdus kaip galima naudoti mūsų išskirtinius eterinių aliejų mišinius ir gauti tokią naudą, kokios Tau reikia. 

Tepti ant pulso taškų

Riešai, kaklas, krūtinė, taškai greta ausų, padai – pagrindinės vietos, kur rekomenduojama tepti eterinių aliejų mišinius. Mes dirbdamos vis pasitepam riešus, o eidamos miegoti – riešus ir kaklą (kad paslėpus rankas po šilta antklode kvapas vistiek sklistų nuo kaklo. Mišinį apsaugai naudojame įtrinant padus sau ir vaikams jei ilgiau būnam lauke, po to pėdos labai gerai sušyla. Masažui nuo galvos skausmo daugiau eterinių aliejų mišinio įtrinam greta ausų ir ant kaklo.

Maišyti su baziniu aliejumi

Kai kuriuos kvapus taip mėgstam, kad naudojam ir kaip kvepalus – tuo pačiu, įsitrinti, pavyzdžiui, kokosų aliejumi sumaišytu su keliais lašais Focus + Concentration mišinio yra tiesiog tobula dienos pradžia. Kūnui judant ir šylant nuolat sklinda malonus ir šiltas aromatas. Be to, odos įtrinimo ritualas tampa dar malonesnis, nes eterinių aliejų mišinių kvapai tiesiog užburia.

Vonioje

Viena pipetė bet kurio eterinių aliejų mišinio įpilto į šiltą vonios vandenį pakeis nuotaiką likusiai dienai, kad ir kiek jos beliko, ar nuramins visai nakčiai. Jeigu vonia didelė ar norisi intensyvesnio eterinių aliejų aromato – įlašinkite daugiau aliejaus, nors mes visada rekomenduojame pradėti nuo nedidelio kiekio ir didinti po labai nedaug, nes geros kokybės kvapai šiltoje patalpoje lengvai sklinda tad galima netyčia ir padauginti. Jei naudojate druską voniai, galite aliejų įlašinti į druskos saują jeigu pati druska natūrali, be aromato. Tokių puikių druskų turime ir mes – Bave siūlo negyvosios jūros ir himalajų druskas.

Duše

Daug kas galvoja, kad eterinių aliejų mišiniai ar eteriniai aliejai tinkami tik voniai, bet juos puikiai galima panaudoti ir duše, tereikia šiek tiek išradingumo. Ypač skatiname suklusti jei dušu naudojiesi daug dažniau ar vonios išvis nemėgsti – duše galima įsitrinti baziniu aliejum su eterinių aliejų mišiniu, galima eterinių aliejų mišinio įlašinti į dušo želė, galima jo įlašinti į kūno šveitiklį. Nesinorės iš šilto dušo išlįsti, tai bus tikras namų SPA.

Garintuve

Visi mūsų siūlomi eterinių aliejų mišiniai tinkami naudoti garintuve – nori drėkinti sausą orą ir jausti malonų aromatą, kuris dar turi ir teigiamų aromaterapinių savybių? Prašom. Taip eterinių aliejų mišinio naudos gauni ne tik Tu, bet ir visi patalpoje esantys (šeimos nariai, kolegos, augintiniai..) Tiesa garintuvų taip pat būna įvairių, labai daug jaukumo suteikia ir visus namus nuostabiai pakvėpina ir keramikiniai garintuvai-lempos naudojami su žvakele, kaitinant inde esantį eterinį aliejų jo aromatas pasklinda į aplinką ir nuostabiai atpalaiduoja.

Kaip kambario purškiklį, kvėpiklį

Nesinori kažko sintetinio, aerozolinio tualete? Norisi kad visi namai kvepėtų? Į paprastą purškiklį įpilk vandens ir įlašink kelis lašus eterinių aliejų mišinio – namai ar darbo vieta, ar kita patalpa iškart pakeis nuotaiką.

Kaip patalynės kvėpiklį

Panašiai kaip ir su patalpom – tiesiog prieš lyginant galima drabužius papurkšti vandens ir eterinių aliejų mišiniu, taip pat galima rūbus papurkšti išskalbus, prieš dedant juos į spintą. Tiesa būkite atsargūs, kad aliejaus koncentracija nebūtų per didelė ir kad purškiklio skleidžiama migla būtų itin smulki, kad neliktų žymių ant drabužių.

Kaip kvepalus

Jau minėjom, bet eterinių aliejų mišiniai gali tapti Tavo mėgiamais kvepalais. Ypač tam tinkami FYG eterinių aliejų mišiniai, kurių kvapai primena parfumerių darbus. Natūralūs kvapai susilietę su jūsų oda ir jos šiluma atsiskleis naujomis natomis, o kvapas išliks visą dieną tačiau neerzins ir nebus pernelyg intensyvus. 

Štai Jums 8 būdai kaip naudoti eterinių aliejų mišinius. Bet tai tikrai nėra baigtas sąrašas, būdų tikrai yra dar daugiau, tereikia šiek tiek fantazijos ir tikrai kokybiškų produktų. Tik aukštos kokybės, visiškai natūralūs eteriniai aliejai ir jų mišiniai suteiks trokštamą efektą kad ir koks jis bebūtų. Sėkmės Jums tyrinėjant aromaterapijos pasaulį!

eterinių aliejų aromaterapiniai mišiniai
Eterinių aliejų aromaterapiniai mišiniai
Nemokamas siuntimas nuo 50 eur