8 būdai kaip naudoti eterinių aliejų mišinius

Iš Jūsų klausimų supratome, kad ne visi ir ne visos žinot, kaip galima naudoti eterinių aliejų mišinius. Vienu susipažinę su vienokiu naudojimu, kiti su kitokiu. Tad surašome pagrindinius būdus kaip galima naudoti mūsų unikalius Anatome eterinių aliejų mišinius ir gauti tokią naudą, kokios Tau reikia.

  1. Tepti ant pulso taškų. Riešai, kaklas, krūtinė, taškai greta ausų, padai – pagrindinės vietos, kur rekomenduojama tepti eterinių aliejų mišinius. Mes dirbdamos vis pasitepam riešus, o eidamos miegoti – riešus ir kaklą (kad paslėpus rankas po šilta antklode kvapas vistiek sklistų nuo kaklo. Mišinį apsaugai naudojame įtrinant padus sau ir vaikams jei ilgiau būnam lauke, po to pėdos labai gerai sušyla. Masažui nuo galvos skausmo daugiau eterinių aliejų mišinio įtrinam greta ausų ir ant kaklo.
  2. Maišyti su baziniu aliejumi. Kai kuriuos kvapus taip mėgstam, kad naudojam ir kaip kvepalus – tuo pačiu, įsitrinti, pavyzdžiui, kokosų aliejumi sumaišytu su keliais lašais Focus + Concentration mišinio yra tiesiog tobula dienos pradžia. Kūnui judant ir šylant nuolat sklinda malonus ir šiltas aromatas. Be to, odos įtrinimo ritualas tampa dar malonesnis, nes eterinių aliejų mišinių kvapai tiesiog užburia.
  3. Vonioje. Viena pipetė bet kurio eterinių aliejų mišinio pakeis nuotaiką likusiai dienai, kad ir kiek jos beliko, ar nuramins visai nakčiai.
  4. Duše. Daugkas galvoja, kad eterinių aliejų mišiniai ar eteriniai aliejai tinkami būtent voniai, bet juos puikiai galima panaudoti ir duše, ypač jei dušu naudojiesi daug dažniau ar vonios išvis nemėgsti – duše galima įsitrinti baziniu aliejum su eterinių aliejų mišiniu, galima eterinių aliejų mišinio įlašint į dušo želė, galima jo įlašinti į kūno šveitiklį. Nesinorės iš šilto dušo išlįsti.
  5. Garintuve. Visi Anatome eterinių aliejų mišiniai tinkami naudoti garintuve – nori drėkinti sausą orą ir jausti malonų aromatą, kuris dar turi ir teigiamų aromaterapinių savybių? Prašom. Taip eterinių aliejų mišinio naudos gauni ne tik Tu, bet ir visi patalpoje esantys (šeimos nariai, kolegos, augintiniai..)
  6. Kaip patalpų kvėpiklį. Nesinori kažko sintetinio? Bet nori, kad namai kvepėtų? Į purškiklį įpilk vandens ir įlašink kelis lašus eterinių aliejų mišinio – namai ar darbo vieta, ar kita patalpa iškart pakeis nuotaiką.
  7. Kaip patalynės kvėpiklį. Panašiai kaip ir su patalpom – tiesiog prieš lyginant galima drabužius papurkšti vandens ir eterinių aliejų mišiniu, taip pat galima rūbus papurkšti išskalbus.
  8. Kaip kvepalus. Jau minėjom, bet eterinių aliejų mišiniai gali tapti Tavo mėgiamais kvepalais.
eterinių aliejų aromaterapiniai mišiniai
Eterinių aliejų aromaterapiniai mišiniai
Nemokamas pristatymas nuo 50 EUR