Aromaterapinės žvakės – kaip išsirinkti?

Sulaukiam nemažai klausimų, kurią kvepiančią žvakę rinktis. Ir nors nuoširdžiai esame įsitikinusios, kad visos jos nuostabių aromatų ir turbūt sunku būtų surasti tokį kvapą, kuris nepatiktų, bet nusprendėme padėti. Kartu su Aery living kvapų kūrėjais išreitingavome žvakes pagal tris kriterijus:

-CITRUSAI

-SALDUMAS

-ŽOLIŠKUMAS

Šios žvakės prie savo aprašymų turi ir kriterijų žvaigždutes. 5 žvaigždutės yra absoliutus maksimumas – pagal tai ir gali rinktis. Ir nors internetu kvapo vistiek neužuosi, bet galėsi rinktis iš saldesnių kvapų žvakių ar kaip tik iš žoliškesnių, medžio ar prieskonių (kriterijus žoliškumas). Taip pat jau iš kvepalų rinkos žinome, jog labai mėgstami kvapai yra citrusų – todėl ir šis kriterijus Tau padės apsipręsti – jei esi prie tų linkusių užuosti gaivią citriną ar apelsiną, o gal laimą.

Na o dabar išskirsime po 3 žvakes kiekvienam kriterijui: saldžiausias, labiausiai kvepiančias citrusais ir labiausiai atsiduodančias gamta, medžiais, prieskoniais (žoliškumu).

TOP 3 CITRUSINĖS ŽVAKĖS:

TOP 3 SALDAUS KVAPO ŽVAKĖS:

TOP ŽOLIŠKOS ŽVAKĖS:

Priminsime, kad Aery living žvakės yra gaminamos su eteriniais aliejais, iš sojų vaško, jų pakuotė yra pilnai perdirbama. Žvakių kvapai kuriami pagal aromaterapijos principus. Tikrai išsirinksi įkvepiančią, atpalaiduojančią ir nuraminančią, o gal energizuojančią ir pozityviai nuteikiančią aromaterapinę žvakę.

Visas Aery living aromaterapines žvakes rasi čia.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur