Dovanų idėjos kolegoms

Jei esi kolektyve, kur keičiamasi dovanom, turbūt kaskart prieš šventes suki galvą – na kuo šiemet nustebinti? Iš tiesų yra labai įvairių kolektyvų dovanų dovanojimo tradicijų – keičiasi visi, niekas nesikeičia, traukiami burtai ir keičiasi tik poromis, dovanojama bendrai už bendrą biudžetą ir kita, Tau pasisekė, kad mūsų el. parduotuvėje rasi dovanų visiems atvejams. Surašysim dovanų idėjas kolegoms (turbūt aktualiausia Kalėdiniu laikotarpiu) dovanos kainos didėjimo tvarka:

Palo santo lazdelė. Vienoje Palo Santo pakuotėje yra 5-7 lazdelės, tad vienos jų kaina gaunasi nuo 1,50 euro. Žinoma, galbūt tiesiog padalinti po lazdelę nesinori, tad galima prie lazdelės dovanoti ritualo aprašymą, pasakojimą, kas yra Palo santo ir kaip jį naudoti, Palo santo istoriją, palinkėjimą, citatą, motyvacinį šūkį, rytų išminties perliuką ar trumpą sakmę. Gražu, šilta, panaudojama, nebrangu, įdomu, kažkas kartu ir sena, ir nauja.

palo santo lazdeles, palo santo smilkalai, naturalus smilkalai, smilkalai is medzio, palo santo is ekvadoro, medienos aromato smilklai, išskirtiniai smilkalai, smilkalai ritualams, smilkalai meditacijai
Natūralūs Palo Santo smilkalai ritualams iš Ekvadoro

Smilkalų mėginukas. Turime vieną bendrą mėginukų rinkinį iš Ume. Jame yra 8 skirtingų smilkalų mėginukai, o bendra rinkinio kaina 15 eur. Tad vieno mėginuko kaina – nesiekia 1,90 eur. Lygiai taip pat kaip ir su Palo santo – gali dovanoti ne tik mėginuką, bet ir ritualo aprašymą, palinkėjimą, citatą, motyvacinį šūkį, rytų išminties perliuką ar trumpą sakmę. Kvapni dovana, tikrai nebrangiai.

smilkalų mėginukai stikliniuose buteliukuose medžiaginiame maišelyje įvairaus aromato smilkalai originali dovana
Natūralių smilkalų mėginukų rinkinys medžiaginiame maišelyje

Degtukai ir jų papildymai. Papildymų kaina – 4,00 eur, degtukų stikliniame buteliuke – 9,50 eur. Jie puikiai tinka kolektyvo dovanoms, nes yra labai universalūs, panaudojami, yra įvairiausių spalvų – galima derinti prie žmogaus stiliaus, skonio, mėgstamos spalvos, prie įmonės logotipo, interjero.

dovanu ideja degtukai dovana dovana i svecius
Įvairiausių spalvų degtukai Eldstickan – puiki dovana einant į svečius ar kolegoms

Smilkalai. Jų kainos prasideda nuo 9 eur. Gali dovanoti kolegoms skirtingus ritualus. Mūsų natūralūs Purnama rituals smilkalai išsiskiria tuo, kad skiriasi ne tik kvapu, bet ir paskirtimi, jie kuriami pagal senovines tradicijas, dauguma pagal senovės receptus, tad ir naudojami skirtingais tikslais. Gali kolegas nustebinti skirtingais ritualais, pridėti jų aprašymus, istoriją, naudojimo būdą.

Sandalmedžio tradiciniai Nepalo smilkalai
Sandalmedžio tradiciniai Nepalo smilkalai

Arbata. Puikiai tinka ir kaip bendra dovana kolektyvui – juk galima tikėtis, kad ji liks ofiso virtuvėlėje, bet taip pat ir kaip individuali dovana kiekvienam parsinešti namo. Turime tiek tradicinių žaliosios bei juodosios arbatos mišinių, tiek nišinių žolelių bei su grybais – tikrai ypatingi receptai ir unikalios paskirtys. Kainos nuo 9,90 eur, o gali padovanoti tiek susikaupimo, tiek vidinės ramybės, tiek ramaus miego ar ugningą vakarą dviese.

ekologiska arbata nusiraminimui
Raminanti arbata – arbatos mišinys su reishi grybais

Dėlionė. O kodėl ne? Kodėl nepadovanoti dėlionę kavos penkminutėms? Pačią sunkiausią kokią turime, kad tikrai būtų ką veikti ir šią dovaną ilgai visi prisimintų.

delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni delione gejams pride delione
Moderni dėlionė PIKSELIAI, dėlionės kuriamos suaugusiems – 1000 detalių
 • Dekoratyviniai spalvoti pilki degtukai dovana interjero detalė Neturime
  9.50 

  Laikas ištraukti degtukus iš stalčiaus, tegul jie tampa gražia ir matoma interjero detale ir Tavo namuose!

  Degtukus gali (ir turi!) derinti prie savo namų interjero ir savo nuotaikos. Ši pelenų spalva – madingas ir prabangus pilkas atspalvis, lengvai ir smagiai derės bet kokiame interjere.

  Nedideliame stikliniame indelyje su dangteliu telpa 60 standartinio dydžio degtukų. Skaityti daugiau

 • delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni delione gejams pride delione Neturime
  23.00 

  Ypatingai kūrybiška 1000 detalių dėlionė Pikseliai.

  Užbaigtos dėlionės dydis: 68cm x 48,5cm

  Aukščiausios kokybės 1000 dalių dėlionė suaugusiems

    Skaityti daugiau

 • Prabangus ir stilingas FYG namų kvapas su lazdelėmis Neturime
  18.00 

  Jei jau seniai svajojate išbandyti smilkalus, bet nežinote nuo ko pradėti, norite išbandyti daug kvapų, bet nenorite daug investuoti arba ieškote įdomios dovanėlės, šis smilkalų mėginukų rinkinys iš Ume bus nuostabus pasirinkimas.

  Čia, dailiame maišelyje, jūs rasite aštuonis 5 cm ilgio stiklinius buteliukus kuriuose bus po tris – penkis, mėginuko dydžio, smilkalų lazdeles. Tokiu būdu galėsite išbandyti visus Ume siūlomus kvapus ir išsirinkti savo favoritą. Skaityti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur