Frankincenso eterinis aliejus

Frankincenso eterinio aliejaus kvapas labai ypatingas ir nepalieka abejingų.

Ajurvedoje naudojamas jau seniai kaip priemonė padėti žmonėms su artritu, virškinimo problemomis, mažinti astmos simptomus, palaikyti burnos higieną ir sveiką būklę.

Turi stiprias virškinimą gerinančias savybes. Viename tyrime su žmonėmis su chronišku viduriavimu, po kelių savaičių frankincense vartojimo, ženkliai daugiau pasveikusių buvo grupėje, kuri frankincensą vartojo. Taip pat yra tyrimų atliktų su žmonėmis, sergančiais kitomis virškinimo ligomis ir rezultatai nuteikia optimistiškai, frankincensas iš tiesų ateityje galbūt galėtų būti naudojamas virškinimo ligoms gydyti.

Ankstyvieji laboratoriniai tyrimai su frankincense gydant vėžį taip pat rodo, kad laboratorinėmis sąlygomis, mėgintuvėliuose frankincensas galbūt ateityje galėtų būti naudojamas gydant įvairias vėžio formas, tačiau daugiau tyrimų dar tikrai trūksta.

Frankincensas dažnai naudojamas jogos entuziastų ir mėgstančių medituoti, teigiama, kad jis padeda sukoncentruoti mintis, sukurti pasitenkinimo ir atsipalaidavimo jausmą.

 

Eteriniai aliejai. Nuotrauka: Karolina Grabowska

 

 • ekologiška aromaterapinė sojų vaško žvakė su eteriniai aliejais, žvakė atsipalaidavimui, žvakė meditacijai Neturime
  28.00 

  Aery Living ‚Heavily meditated‘ kvepianti žvakė sukurta padėti susikaupti, sukoncentruoti mintis ir atsipalaiduoti. Jums tereikės keliolikos minučių su arbatos puodeliu sėdint fotelyje, kad pasijustumėte geriau.

  Išskirtinis eterinių aliejų mišinys iš frankincenso, pačiulių, čiobrelių, eukalipto, kedro ir cinamono padaro šią žvakę išties ypatingą netik savo kvapu, bet ir aromaterapinėmis savybėmis.

  Dega 45 valandas

  Žvakės svoris: 200 g Skaityti daugiau

 • ekologiškas frankincesno eterinis aliejus stikliniame buteliuke garinimui aromaterapijai aliejus meditacijai aliejus kovai su stresu Neturime
  31.00 

  Ekologiškas frankincenso eterinis aliejus Bio Scents kilęs iš Prancūzijos, išgaunamas iš boswellia sacra medžių. Frankincenso eterinis aliejus istoriškai buvo deginamas šventose vietose, per religines apeigas, o vienu metu istorijoje savo verte prilygo auksui. Šiandien tai puikus įrankis kovoti su stresu ir kvėpavimo takų ligomis.

  Talpa 8ml Skaityti daugiau

 • gaivinančios frankincenso ir juodųjų pipirų aromato vonios putos atsipalaidavimui su eteriniais aliejais Neturime
  14.00 

  Paleisti dienos rūpesčius ir pasirūpinti savo kūnu dar niekada nebuvo taip paprasta. Su Bave vonios putomis – pieneliu atgaivinkite savo protą ir kūną mėgaudamiesi raminančiu frankincenso aromatu, kuris puikiai dera su kiek aštriu bet drauge ir vaisišku ir gėlišku juodųjų pipirų kvapu.

  500 ml Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur