Frankincenso eterinis aliejus

Frankincenso eterinio aliejaus kvapas labai ypatingas ir nepalieka abejingų.

Ajurvedoje naudojamas jau seniai kaip priemonė padėti žmonėms su artritu, virškinimo problemomis, mažinti astmos simptomus, palaikyti burnos higieną ir sveiką būklę.

Turi stiprias virškinimą gerinančias savybes. Viename tyrime su žmonėmis su chronišku viduriavimu, po kelių savaičių frankincense vartojimo, ženkliai daugiau pasveikusių buvo grupėje, kuri frankincensą vartojo. Taip pat yra tyrimų atliktų su žmonėmis, sergančiais kitomis virškinimo ligomis ir rezultatai nuteikia optimistiškai, frankincensas iš tiesų ateityje galbūt galėtų būti naudojamas virškinimo ligoms gydyti.

Ankstyvieji laboratoriniai tyrimai su frankincense gydant vėžį taip pat rodo, kad laboratorinėmis sąlygomis, mėgintuvėliuose frankincensas galbūt ateityje galėtų būti naudojamas gydant įvairias vėžio formas, tačiau daugiau tyrimų dar tikrai trūksta.

Frankincensas dažnai naudojamas jogos entuziastų ir mėgstančių medituoti, teigiama, kad jis padeda sukoncentruoti mintis, sukurti pasitenkinimo ir atsipalaidavimo jausmą.

 

Eteriniai aliejai. Nuotrauka: Karolina Grabowska

 

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur