Ką pirkti vyrui su Kalėdom?

Kartais antrai pusei išrinkti dovaną būna didžiausias galvos skausmas. Kaip jį nustebinti? Ką išrinkti? Šiame straipsnyje rasi dovanų idėjas vyrui – juk Kalėdos pats tas metas, kai gali padovanoti kažką jaukiam laikui ir atsipalaidavimui. Taigi pradedam su Kalėdinių dovanų idėjom vyrui:

Gali pasirūpinti jo miegu. Nebūtinai Tavo vyras susiduria su nemiga, gali parodyti, kad labai nori, jog jis tikrai gerai pailsėtų ir išsimiegotų kasnakt. O ši dovana tampa ypač aktuali, jei vyras bent retkarčiais kankinasi nemiegodamas naktimis. Peržvelk mūsų kategoriją miegui. Ten rasi nuo žvakių, vonios druskos iki eterinių aliejų mišinių, purškiklių pagalvei, specialios arbatos geram miegui.

Natūrali vonios druska atsipalaidavimui ir miegui stikliniame inde baltame fone
Anatome Natūrali vonios druska su eteriniais aliejais skirta geresniam miegui

Gali padovanoti jaukaus laiko kartu. Cloudberries dėlionės kuriamos suaugusiems – Cloudberries įkūrėjai bendradarbiauja su grafikos dizaineriais, menininkais ir rezultate turi įvairiausių dėlionių kiekvienam suaugusio skoniui. Gali rinktis nuo sudėtingiausių iki mažesnių su aiškiais grafiniais paveikslėliais – rezultate vistiek padovanosi bent kelis jaukius vakarus kartu.

delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni maisto delione
Moderni dėlionė PUSRYČIAI, – 500 detalių

Galbūt JIS mėgsta pirtį? Natūralūs aromatai pirčiai iš pirties šalies Suomijos – padovanok visą rinkinį. Minimalistinė pakuotė, 4 skirtingi natūralūs kvapai kiekvieno pirties skoniui ar kiekvienai nuotaikai.

Dūminis pirties aromatas, pirties aromato lašai, kvapas naudoti pirtyje, prabangios pirties atributas, lašai skirti naudoti pirtyje, dūmų pirties aromato lašai

Prabangūs aromatiniai pirties lašai – dūminės pirties kvapas.

Taip pat turime vonios ritualų, sukurtų vyrų. Du draugai Didžiojoje Britanijoje suprato, kad trūksta nesaldžių įdomesnių vonios ritualų ir kvapų – tad sukūrė savo vonios prekės ženklą BAVE. Tarp jų populiariausių kvapų – Frankincensas ir juodieji pipirai ar Tabakas ir vanilė. Tikrai sodrūs įdomūs aromatai Jūsų abiejų vonios ritualams. Beje, vonios druskas su vonios pieneliais-putomis rekomenduojama maišyti, tada išgaunamas visapusiškas maksimalus atsipalaidavimas vonioje, o jei Tavo vyras sportuoja – gali rinktis rinkinius su Magnio druska, kuri puikiai atpalaiduoja po treniruočių įsitempusius raumenis.

dovanų rinkinys rinkinys dėžutėje rinkinys voniai negyvosios juros druska ir vonios putos tabako ir vaniles aromatas aromaterapija, vonios priemones, vonios ritualai
Dovanų rinkinys vonios ritualams su negyvosios jūros druska ir tabako ir vanilės aromato putomis

Koks bus Tavo pasirinkimas šioms Kalėdoms?

 • delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni Neturime
  23.00 

  Pasiklyskite gyvybingame spalvų ir formų pasaulyje dėliodami SIMETRIJA dėlionę. Dėl besisukančių, spalvingų ratų, simetriškų geometrinių raštų ir šaunių žvaigždžių motyvų tai tikras malonumas jaukiems vakarams ar lėtiems savaitgaliams, smagu dėlioti ir vienai (-am) ar su šeima, draugais.

  Užbaigtos dėlionės dydis: 68cm x 48,5cm

  Aukščiausios kokybės 1000 dalių dėlionė, sukurta suaugusiems. Skaityti daugiau

 • gaivinančios frankincenso ir juodųjų pipirų aromato vonios putos atsipalaidavimui su eteriniais aliejais Neturime
  14.00 

  Paleisti dienos rūpesčius ir pasirūpinti savo kūnu dar niekada nebuvo taip paprasta. Su Bave vonios putomis – pieneliu atgaivinkite savo protą ir kūną mėgaudamiesi raminančiu frankincenso aromatu, kuris puikiai dera su kiek aštriu bet drauge ir vaisišku ir gėlišku juodųjų pipirų kvapu.

  500 ml Skaityti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur