Modernios dovanos Kalėdoms

Žinom, kad dažnai ieškant modernios dovanos pirmiausia kylanti mintis būna – technologijos. Tada tikrai mūsų el.parduotuvė nepagelbės, jei norite dovanoti kažką su laidu ar ‘wireless’, su baterijomis ar skleidžiamais garsais. Tačiau kartais ir tradiciniai dalykai gali būti modernūs, kažkas įprasto pateikta neįprastai. Ir tada kalėdinė staigmena gali tapti dar įdomesnė, nes dovana tampa tikrai kitokia, netikėta.

Mūsų variantai modernioms dovanoms su Kalėdom:

Dėlionė Pikseliai. 1000 detalių sudėtinga dėlionė garantuos užimtus net kelis vakarus. Cloudberries dėlionės yra kuriamos bendradarbiaujant su dizaineriais ir menininkais, jų pasirinkimas labai platus, dizainai skirti suaugusiems. Puiki kalėdinė dovana technologijų mylėtojams – keli vakarai be ekranų.

delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni delione gejams pride delione
Moderni dėlionė PIKSELIAI, dėlionės kuriamos suaugusiems – 1000 detalių

Eterinių aliejų mišiniai SUSIKAUPIMUI, PASITIKĖJIMUI, ENERGIJAI,... Tradiciškai eterinius aliejus mes įsivaizduojame natūralių produktų parduotuvėlėse, kartais mugėse, juos reikia įmantriai garinti, žinoti, kada kuriuos reikia naudoti, jie neatrodo stilingai ar išvaizdžiai. Tačiau mūsų eterinių aliejų mišiniai visiškai kitokie, jie maksimaliai paruošti naudojimui, galima rinktis rutuliniuose aplikatoriuose, galima rinktis lašinamus – tačiau visi jie jau suformuluoti, jau paruošti naudojimui, pagal unikalias paskirtis – susikaupimui, pasitikėjimui, energijai, erdvės nuotaikos pakeitimui, geresniam miegui.. Modernus žmogus dažnai susiduria su įtampa ir stresu, kartais su atsibodusia rutina – eteriniai aliejai tokia nauja forma yra puiki kalėdinė dovana skatinanti pažvelgti į savo dieną kitaip, įsileisti naują ritualą (net jei tai tiesiog brūkštelėjimas aplikatoriumi per riešus). Padovanok naują ritualą su Kalėdom.

eterinių aliejų mišinys geresnei nuotaikai
Ilapothecary eterinių aliejų mišinys geresnei nuotaikai

Popierinės vazos Octaevo. Į mums taip įprastą interjero detalę pažvelgta kitaip – daugkartinio naudojimo (nes maunamos ant jūsų turimo indo), susipaudžiančios ir telpančios bet kur į stalčių, tarp knygų,.. ypatingų ryškių dizainų, įkvėptos Viduržemio jūros – visiškai naujoviška interjero detalė, kuri tikrai nustebins. Modernios formos, modernūs dizaino studijos dizainai, modernus pateikimas – puiki moderni kalėdinė dovana.

popierine vaza, moderni interjero detale, dramblio kaulo vaza, isskirtine stilinga vaza, dovana, dovana moteriai
Popierinė dramblio kaulo vaza Venera, sukurta Barselonos dizaino studijos Octaevo
 • delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni Neturime
  23.00 

  Mėgaujatės gulėdami prie baseino? Pasiilgot atostogų? Tada tai yra galvosūkis jums. Ši, nostalgijos persmelkta, 1000 dalių gražuolė, pasižyminti retro atmosfera, sukurta specialiai Cloudberries kompanijai, kurią sukūrė menininkas Yoko Honda.

  Užbaigtos dėlionės dydis: 68cm x 48,5cm

  Aukščiausios kokybės 1000 dalių dėlionė, sukurta suaugusiems. Skaityti daugiau

 • Interjero detalė rožinė popierinė vaza nebrangi dovana Neturime
  19.50 

  Taip, Jūs perskaitėte teisingai, ši vaza iš tiesų popierinė! Jeigu kadanors gyvenime gėles yra tekę merkti į stiklainį ar stiklinę, nes namuose turite vos vieną vazą, ši popierinė Octaevo vaza yra puikus būdas tą stiklainį peversti stilinga interjero dalimi.

  Nereali dovana, nerealus interjero aksesuaras – popierinė vaza Octaevo. Kiekvienas dizainas savaip patraukia, priderinama prie įvairių interjero stilių.

  Naujas būdas stilingai parodyti dėmesį su išskirtiniu namų ar biuro aksesuaru.

  Dydis: 26,5 x 29 cm Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys rutuliniame buteliuke baltame fone Neturime
  15.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Šis medienos kvapo eterinių aliejų mišinys palaiko efektyvų bendravimą, kvėpavimą. Tuo pačiu pagerina Tavo minčių ir kalbos sklandumą. Mišinyje esantis kamparas skatina atsikosėjimą, gerina kvėpavimą, didina deguonies kiekį ir ramina protą.

  10 ml. Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys pasitikėjimui ir savęs paieškoms Neturime
  34.00 

  Malonus kvapniųjų eterinių aliejų mišinys, pasižymintis sodriu, moterišku kvapu, kuriame dera aromaterapijos motinos – rožė ir sandalmedis, bei pakilioji vanilė. Gaunamas gėlėtas kvapas yra harmonizuojantis, romantiškas ir jausmingas. Jis padeda perkelti Tave į pozityvumą ir ten, kur atrodo viskas įmanoma.

  10 ml Skaityti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur