Modernios dovanos Kalėdoms

Žinom, kad dažnai ieškant modernios dovanos pirmiausia kylanti mintis būna – technologijos. Tada tikrai mūsų el.parduotuvė nepagelbės, jei norite dovanoti kažką su laidu ar ‘wireless’, su baterijomis ar skleidžiamais garsais. Tačiau kartais ir tradiciniai dalykai gali būti modernūs, kažkas įprasto pateikta neįprastai. Ir tada kalėdinė staigmena gali tapti dar įdomesnė, nes dovana tampa tikrai kitokia, netikėta.

Mūsų variantai modernioms dovanoms su Kalėdom:

Dėlionė Pikseliai. 1000 detalių sudėtinga dėlionė garantuos užimtus net kelis vakarus. Cloudberries dėlionės yra kuriamos bendradarbiaujant su dizaineriais ir menininkais, jų pasirinkimas labai platus, dizainai skirti suaugusiems. Puiki kalėdinė dovana technologijų mylėtojams – keli vakarai be ekranų.

delione suaugusiems delione dovana vyrui moteriai delione kokybiska spalvota moderni delione gejams pride delione
Moderni dėlionė PIKSELIAI, dėlionės kuriamos suaugusiems – 1000 detalių

Eterinių aliejų mišiniai SUSIKAUPIMUI, PASITIKĖJIMUI, ENERGIJAI,... Tradiciškai eterinius aliejus mes įsivaizduojame natūralių produktų parduotuvėlėse, kartais mugėse, juos reikia įmantriai garinti, žinoti, kada kuriuos reikia naudoti, jie neatrodo stilingai ar išvaizdžiai. Tačiau mūsų eterinių aliejų mišiniai visiškai kitokie, jie maksimaliai paruošti naudojimui, galima rinktis rutuliniuose aplikatoriuose, galima rinktis lašinamus – tačiau visi jie jau suformuluoti, jau paruošti naudojimui, pagal unikalias paskirtis – susikaupimui, pasitikėjimui, energijai, erdvės nuotaikos pakeitimui, geresniam miegui.. Modernus žmogus dažnai susiduria su įtampa ir stresu, kartais su atsibodusia rutina – eteriniai aliejai tokia nauja forma yra puiki kalėdinė dovana skatinanti pažvelgti į savo dieną kitaip, įsileisti naują ritualą (net jei tai tiesiog brūkštelėjimas aplikatoriumi per riešus). Padovanok naują ritualą su Kalėdom.

eterinių aliejų mišinys geresnei nuotaikai
Ilapothecary eterinių aliejų mišinys geresnei nuotaikai

Popierinės vazos Octaevo. Į mums taip įprastą interjero detalę pažvelgta kitaip – daugkartinio naudojimo (nes maunamos ant jūsų turimo indo), susipaudžiančios ir telpančios bet kur į stalčių, tarp knygų,.. ypatingų ryškių dizainų, įkvėptos Viduržemio jūros – visiškai naujoviška interjero detalė, kuri tikrai nustebins. Modernios formos, modernūs dizaino studijos dizainai, modernus pateikimas – puiki moderni kalėdinė dovana.

popierine vaza, moderni interjero detale, dramblio kaulo vaza, isskirtine stilinga vaza, dovana, dovana moteriai
Popierinė dramblio kaulo vaza Venera, sukurta Barselonos dizaino studijos Octaevo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur