Nebrangios dovanos ir dovanų idėjos su Kalėdom

Ateina Kalėdų metas ir reikia pasveikinti kolegas, kaimynus, drauges, vaikų mokytojus ir pan. Ne visur norisi, ne visada gali, ne visur reikia išleisti daug ant brangių dovanų su Kalėdom. Šiame straipsnyje rasi daug idėjų kaip gražiai parodyti dėmesį neišleidžiant šimtų eurų.

Dekoratyviniai degtukai. Vieneri degtukai kainuoja vos 9,5 eur. Jų yra įvairiausių spalvų. Juos gali dovanoti su mažyte žvakele, su pririštu rašteliu, su pririštu palinkėjimu ar citata, su tuščiu rašteliu su užrašu ‘didžiausiam norui’, dėžutėje su eglės šakele, lininiame maišelyje ar kaip tik sugalvoji. Jei tai didesnė grupė žmonių – duok traukti užmerktomis akimis iš maištelio su įvairiom degtukų spalvom ir unikaliais palinkėjimais.

Arbata. We B Tea arbata kainuoja tik 9,9 eur. Žalia, juodoji, raudonoji arbata – jų mišiniai sukurti mitybos specialistų kartu derinant receptus taip, kad tiktų prie maisto. Populiariausi mūsų skoniai: žalioji arbata coconut-hibiscus, raudonoji orange-ginger, žalioji green mojito, juodoji apricot peach. Bet žinoma gali rinktis iš viso asortimento. O gal žinai kolegą, kuris nuolat vargsta su puodelyje plaukiojančiom žolelėm – arbatos tinklelis bus tobula dovana jam.

keramikinis puodelis arbatai, molinis puodelis arbatai, puodelis be aseles, puodelis ant kojeles, mazas puodelis arbatai, juodas puodelis, juodos glazuros puodelis, išskirtinio dizaino puodelis, puodelis kavai ir arbatai, dailus puodelis, subtilus puodelis, skandinavisko dizaino puodelis
We b tea arbatos – išskirtiniai skoniai iš Švedijos

Padovanok geros energijos. Palo Santo smilkalai iš Peru arba Ekvadoro. Sakoma, kad šių smilkalų dūmai išvalo neigiamą energiją ir suteikia ramybę, subalansuoja nuotaiką – ko dar gali reikėti? Smilkalai kainuoja 10,50 eur. Ekstra idėja – Palo santo pagaliukų užtenka ilgam, gali pirkti smilkalus ir juos iškomplektuoti, tada vienų smilkalų užtektų 5-7 žmonėms, prie kiekvienos lazdelės pridėk pasakojimą apie Palo santo ir jo naudojimą, palinkėjimą rasti balansą prieššsventiniu laikotarpiu ar nupiešk simbolį, kurio prasmę gavėjas turės atspėti. Taip pat gali rinktis ir iš kitų smilkalų – jų pasirinkimas mūsų el.parduotuvėje vienas didžiausių ir kokybiškiausių, o kainos nuo 9 eur.

palo santo lazdeles, palo santo smilkalai, naturalus smilkalai, smilkalai is medzio, palo santo is ekvadoro, medienos aromato smilklai, išskirtiniai smilkalai, smilkalai ritualams, smilkalai meditacijai
Natūralūs Palo Santo smilkalai ritualams iš Ekvadoro

Norintiems padovanoti kvapų – mūsų eteriniai aliejai, pirties kvapai kainuoja nuo 11 eur. Gali padovanoti gryną ekologišką eterinį aliejų, o galbūt jų mišinį, jei biudžetas šiek tiek didesnis – už 14 eur jau išrinksi specialų eterinių aliejų mišinį iš FYG energijai, ramiam miegui, balansui, gerai nuotaikai, lengvesniam rytui.

natūralių eteriniu alieju mišinys rutuliniame buteliuke drop and give me zen aromaterapija aliejus garinimui žolelės meditacija
Natūralių eterinių aliejų mišinys balansui – Drop and give me zen
  • Dekoratyviniai spalvoti pilki degtukai dovana interjero detalė Neturime
    9.50 

    Laikas ištraukti degtukus iš stalčiaus, tegul jie tampa gražia ir matoma interjero detale ir Tavo namuose!

    Degtukus gali (ir turi!) derinti prie savo namų interjero ir savo nuotaikos. Ši pelenų spalva – madingas ir prabangus pilkas atspalvis, lengvai ir smagiai derės bet kokiame interjere.

    Nedideliame stikliniame indelyje su dangteliu telpa 60 standartinio dydžio degtukų. Skaityti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur