Kaip išmatuoti pasitenkinimą gyvenimu? Įsivertink su skale

1985 metais Diener, Emmons, Larsen ir Griffin sukurta labai paprasta skalė, kurios pagalba greitai, turbūt per 5 minutes gali pasimatuoti pasitenkinimą gyvenimu.

Kiekvieną teiginį įvertink nuo 1 iki 7 (1 visiškai nepritariu, 7 – pilnai pritariu) ir bendrai sudėjus rezultatą turėsi skaičių, kuris rodys kiek bendrai esi patenkinta gyvenimu. Pripažinkime, kad kartais nepastebime dalykų, kuriais džiaugiamės, nes viską užgožia tai, kas trukdo ar ko neturime. Tad puiki proga pasimatuoti:

 1. Daugeliu atžvilgių mano gyvenimas yra artimas mano idealui.
 2. Mano gyvenimo sąlygos yra nuostabios.
 3. Aš esu patenkinta savo gyvenimu.
 4. Aš turiu visus svarbiausius dalykus gyvenime.
 5. Jei gyvenčiau iš naujo – beveik nieko nekeisčiau.

Taigi, maksimalus balų skaičius yra 35, o kiek surinkai TU?

 • Dekoratyviniai spalvoti pilki degtukai dovana interjero detalė Neturime
  9.50 

  Laikas ištraukti degtukus iš stalčiaus, tegul jie tampa gražia ir matoma interjero detale ir Tavo namuose!

  Degtukus gali (ir turi!) derinti prie savo namų interjero ir savo nuotaikos. Ši pelenų spalva – madingas ir prabangus pilkas atspalvis, lengvai ir smagiai derės bet kokiame interjere.

  Nedideliame stikliniame indelyje su dangteliu telpa 60 standartinio dydžio degtukų. Skaityti daugiau

 • natūralūs smilkalai palo santo, išskirtiniai smilkalai, smilkalai energijai valyti, mistiniai smilkalai ritualams Neturime
  10.50 

  Trumpai apie Smilkalus:

  „Palo Santo“ yra vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų smilkalų. Skirtas dvasiniam valymui ir energijos subalansavimui. Sakoma, jog šio augalo dūmai pašalina neigiamą energiją ir suteikia ramybę.

  Visiškai natūralūs Purnama Rituals smilkalai Palo Santo yra daug daugiau nei tik dar viena tendencija ar malonus aromatas, tad ir naudoti jį reikėtų atitinkamai – atsižvelgiant į jo mistiką, savybes ir kultūrą, iš kurios jis kilęs. Būtent iš Peru kilęs Palo Santo yra didesnio dydžio ir stačiakampio formos, su kiek aštresnėmis citrusinių vaisių ir mėtų natomis. Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur