TOP 3 perlipimai per save

Psichologijos paskaitos man duoda labai daug. Keista straipsnio pradžia, bet jos man duoda dar daugiau supratimo, kad mes visi skirtingi, mes visos kitokios, mes turim labai daug visko (praeities, patirties, charakterio, pasąmonės, auklėjimo, temperamento, įpročių, esamų įvykių,….) kas mus daro unikalius. Manau visi mes turim, per ką turim perlipti, o šiandienos straipsnis apie mano perlipimus per save.

perlipimas per save kaip pasakyti ne
TOP 3 perlipimai per save

Perlipimai per save – TOP 3 manieji

1. Pasakyti NE. Nuotraukoje popieriniai sakuros žiedai (žinau, kad nepanašūs – nes aš dariau😄) – dirbu trijuose darbuose, padedu kurti gerumo projektą, mokausi paskaitose, turiu du vaikus ir vyrą, turiu aktyvų laisvalaikį (sportas man būtinybė), save prižiūriu įvairiais moteriškais būdais (jiems irgi reikia laiko), skaitau knygas ir stengiuos vis pabūti su savimi.. nesuprantu kaip, kai man atrodo, kad reikia padėti – aš ne tik kad nepasakau NE, aš tiesiog pirma pasisiūlau. Kaip ir šiuo atveju – niekas už liežuvio netempė, pati pasisiūliau padėt daryt mokyklos dekoracijas.. tačiau iš 30 žiedų, išmetus 28 (nes tikrai nesu kruopšti) supratau – visiems bus geriausia jei parašysiu, kad vistik NEgaliu, nemoku, nesigauna, ne man. Tikrai šito mokausi – ir kiek gilinaus į šią temą, reikia laiko ir reikia pastangų, tiksliau darbo su savimi, kad šis įprotis prigytų. Neužtenka pirmadienį nuspręsti valdyti savo pasižadėjimus, reikia kiekvienąkart netgi jau krypstant kažkokia tema, kur gali išlįsti a) noras pasisiūlyti padėti b) klausimas – gal padėtum? – iškart pradėt vidinį „coaching’ą” – kodėl Tu to NEturėtum daryti. Taupyk savo laiką, taupyk save, žinok savo vertybes ir prioritetus, žinok, ką kainuos Tavo pažadas (pripažinkim vistiek nukentės kažkas – pradedant kitais darbais ir šeima, baigiant Tavim ir Tavo motyvacija).

2. Eiti į pardavimus – monu.lt yra ne tik tinklaraštis, nors man visų pirma jis tai ir yra. Bet kokia „pardaviminė” komunikacija man yra perlipimas per save, nuolat turiu sau priminti dirbti su tuo – juk tikrai tikiu, kad mūsų prekės padės kitoms ir kitiems atsipalaiduoti, stabtelti, o galbūt tiesiog maloniai nustebinti kitą. Tikiu, kad galime padėti greičiau išsirinkti gerus smilkalus, pačią kokybiškiausią arbatą, interjero detalę – žmonėms nuo to pasidarytų geriau, jie paragautų ar išbandytų kažką išties naujo, unikalaus. Labai tikiu monu.lt produktais. Bet apie tai komunikuoti…sunkioji dalis.

3. Paleisti. Ne viskas nuo manęs priklauso. Ne viską galiu suplanuoti. Ne viską numatyti. Ne visus darbus nudirbti. Ne viską padaryti tobulai. ir DAR – turiu paleisti, kad galėčiau atsijungti, pailsėti.. Dar turiu bėdą – daryti labai daug, lyg užsitikrinti, kad esu naudinga, daug veikianti ir nuveikianti, tam tikra prasme – verta. Ir kartais tiesiog pabūti – nemoku. Gi galėčiau taip produktyviai praleisti tą laisvą valandą!

Ir jei beskaitant įsijungė Tavo vidinis kritikas – „nu kaip ji nemoka tiesiog atsipalaiduoti??” ir pan. – pagalvok apie SAVO perlipimus, ko Tau reikia išmokti, kur Tau reikia padirbėti, kas Tau būtų naudinga – labai gera suprasti, kad nėra tobulų ir visi mes turime savo vidinių kirminukų, gal man sunku su Tau, atrodo, elementariais dalykais, bet galbūt man lengva ten, kur Tu keikiesi jau kelis metus.. Gražu būti kitokiais ir visokiais.

Gražios dienos,

Milda

  • natūralūs smilkalai palo santo, išskirtiniai smilkalai, smilkalai energijai valyti, mistiniai smilkalai ritualams Neturime
    10.50 

    Trumpai apie Smilkalus:

    „Palo Santo“ yra vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų smilkalų. Skirtas dvasiniam valymui ir energijos subalansavimui. Sakoma, jog šio augalo dūmai pašalina neigiamą energiją ir suteikia ramybę.

    Visiškai natūralūs Purnama Rituals smilkalai Palo Santo yra daug daugiau nei tik dar viena tendencija ar malonus aromatas, tad ir naudoti jį reikėtų atitinkamai – atsižvelgiant į jo mistiką, savybes ir kultūrą, iš kurios jis kilęs. Būtent iš Peru kilęs Palo Santo yra didesnio dydžio ir stačiakampio formos, su kiek aštresnėmis citrusinių vaisių ir mėtų natomis. Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur