Eteriniai aliejai – afrodiziakai

Kvapas – itin galingas įrankis, jis gali mums pakelti nuotaiką, gali nuraminti, sužadinti atsiminimus. Esame nemažai kalbėję apie aromaterapijos, o konkrečiau eterinių aliejų naudą mūsų gyvenime ir jų panaudojimo būdus. Tačiau dar nepalietėme itin svarbios temos – eterinių aliejų nauda jūsų miegamąjame. Ir ne, šįkart kalbėsime ne apie miegą, apie jį jau kalbėta, tema daug pikantiškesnė.

Ar žinojote, kad moksliškai yra įrodyta, kad tam tikri kvapai gali vyrams sukelti susijaudinimą? O kitas tyrimas parodė, kad moterys, kurių itin gera uoslė, yra linkusios dažniau patirti orgazmus! Ir nors įvairios kultūros per istorijos amžius naudojo daugybę augalų ir jų aliejų seksualiniam gyvenimui ir sveikatai pagerinti, šiuolaikinis mokslas kol kas dar nėra skyręs daug dėmesio eterinių aliejų tyrimams seksualumo ir afrodiziakų kontekste tad negalime tvirtai teigti, kad šie aliejai išties yra afrodiziakai, bet jie turi tam tikrų įrodytų savybių, kurios jums tikrai padės pasiekti pozityvesnių seksualinių patirčių.

  1. Šalavijas. Šis eterinis aliejus turi tiek privalumų, kad net sunku patikėti, na, o šiame kontekste mums svarbu žinoti, kad atrasta jog šalavijas turi teigiamą poveikį būtent moterų organizmams ir gali net palengvinti menstruacijų skausmus, taip pat jau yra tyrimai, kurie įrodo jo naudą kovojant su stresu tad būtent šalavijas gali jums padėti galbūt ne tiek sužadinti seksualinius pojūčius, bet labiau jais mėgautis ir giliau išjausti dėl savo raminančio poveikio.
  2. Levanda. Dar vienas itin plačiai mylimas eterinis aliejus. Ir ne veltui, mokslas jau seniai suprato, kad levanda yra nuostabus būdas ženkliai sumažinti nerimo pojūtį ir stresą, padėti atsipalaiduoti, o juk dažnai tik to ir tetrūksta mūsų naktims ir meilei.
  3. Sandalmedis (santalas). Buvo atliktas įdomus tyrimas, kuris atskleidė, kad moterys, kurios sekso metu užuodė sandalmedžio eterinį aliejų jautė didesnę aistrą ir potraukį partneriui, bei buvo geriau nusiteikusios. Tad būtent sandalmedį galima būtų laikyti esantį arčiausiai tikrojo afrodiziako titulo.
  4. Ylang Ylang. Šis gėliškas aromatas susilaukė daug liaupsių nes yra vienas tų kurie demonstruoja itin gerus rezultatus tiriant poveikį žmogaus nuotaikai, pasitikėjimui savimi ir net psichinei sveikatai tad naudodami jį savo meilės ritualuose tikrai sulauksite teigiamų rezultatų.

Tai tiek tos moksliškos kalbos ir požiūrio, tiesa ta, kad jau vien malonus aromatas gali padėti sužadinti emocijas. Čia nebūtini ir rimti tyrimai, užteks pasiūlyti partneriui masažą su jūsų abiejų mėgstamu aromatu įlašintu į bazinį aliejų ir rankų prisilietimas + kvapas jus tikrai pakylės į naujas aukštumas, o ką jau ir bekalbėti apie eteriniais aliejais praturtintą bendrą vonią. Jeigu esate dar naujokai eterinių aliejų pasaulyje, galite išbandyti ir jau paruoštus eterinių aliejų mišinius skirtus būtent sužadinti aistrai.  Improvizuokite, ekspermentuokite ir atraskite kas labiausiai jaudina būtent Jūsų porą.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur