Mano TOP produktai monu.lt sausį

Sveiki, nuo pat elektroninės parduotuvės pradžios mes vis augome ir plėtėmės, šiuo metu dirbame su daugiau nei 15 tiekėjų iš visos Europos, kiekvienu jų savaip didžiuojamės ir džiaugiamės. Šiandien norėčiau parašyti savo sausio mėnesio mėgiamiausius TOP produktus, kurie man žiemą ypač pasiteisina.

  1. Į vieną punktą įtraukčiau FYG Drop and give me Zen eterinių aliejų mišinį bei Hetkinen eterinių aliejų mišinį Metsa – nerealus miško kvapas. Man be galo patinka FYG, nes jie kuria pagal aromaterapijos principus, bet jų mišiniai sukurti lyg tikrų tikriausi namų kvapai –eterinių aliejų mišinys miško aromato, miško kvapo mišinys, eteriniai aliejai atsipalaidavimui, išskirtinio kvapo eteriniu alieju misinysvisi be galo kvepia ir „paskanina“ erdvę. Na o Hetkinen sukurtas miško kvapas – turbūt pats skaniausias iš visų mano bandytų miško kvapų, jis toks šlapio ir gaivaus miško, na ir gražus buteliukas tikrai prideda žavesio.
  2. Earl of East smilkalai Sandalwood – naujiena lazdelių forma – labai patinka, kad lazdelės labai ilgos – net 34 cm, dega ilgai, užtenka kelioms dienoms – keliems ritualams.
  3. Įsimylėjau ilapothecary kūno losjoną – jo kvapas toks nerealus (rožių pelargonijos, Ylang Ylang ir petitgreinų kvapai ir eterinių aliejų naudingos savybės, kad nuramintų ir maitintų odą), atsidarėme jį ofise prie pakavimo zonos, kad nesausėtų rankos, bet žiūrim, kad pakuojam ar nepakuojam, bet rankas tepamės:)) ir vis norisi parsinešti tokį ir į namus, nes kvapas išlieka gražiai, jis kitoks ir turtingas.

Labai džiaugiuosi, kad vis labiau pradedu mėgti meditaciją, ji visdar man visiškai nesigauna, bet turbūt būtent dėl to įsisąmoninau, kad man jos labai reikia. Jeigu net minutei neišlaikau minčių – reikia tobulėti. Be to, pastebėjau, kad net ir nesigaunant, nurimstu, vistiek susidėlioju mintis apie savo kūną ir jausmus, pajaučiu, kas turbūt iš tiesų labiausiai neramina, nes medituojant lenda pačios įkyriausios mintys. Taip pat, kone kasdien ilgesniems darbo, kuriam reikia gilaus susikaupimo, tarpams pasirenku aromaterapiją (garinu eterinius aliejus) arba smilkalus ir žvakę.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur