Mano TOP produktai monu.lt sausį

Sveiki, nuo pat elektroninės parduotuvės pradžios mes vis augome ir plėtėmės, šiuo metu dirbame su daugiau nei 15 tiekėjų iš visos Europos, kiekvienu jų savaip didžiuojamės ir džiaugiamės. Šiandien norėčiau parašyti savo sausio mėnesio mėgiamiausius TOP produktus, kurie man žiemą ypač pasiteisina.

 1. Į vieną punktą įtraukčiau FYG Drop and give me Zen eterinių aliejų mišinį bei Hetkinen eterinių aliejų mišinį Metsa – nerealus miško kvapas. Man be galo patinka FYG, nes jie kuria pagal aromaterapijos principus, bet jų mišiniai sukurti lyg tikrų tikriausi namų kvapai –eterinių aliejų mišinys miško aromato, miško kvapo mišinys, eteriniai aliejai atsipalaidavimui, išskirtinio kvapo eteriniu alieju misinysvisi be galo kvepia ir „paskanina” erdvę. Na o Hetkinen sukurtas miško kvapas – turbūt pats skaniausias iš visų mano bandytų miško kvapų, jis toks šlapio ir gaivaus miško, na ir gražus buteliukas tikrai prideda žavesio.
 2. Earl of East smilkalai Sandalwood – naujiena lazdelių forma – labai patinka, kad lazdelės labai ilgos – net 34 cm, dega ilgai, užtenka kelioms dienoms – keliems ritualams.
 3. Įsimylėjau ilapothecary kūno losjoną – jo kvapas toks nerealus (rožių pelargonijos, Ylang Ylang ir petitgreinų kvapai ir eterinių aliejų naudingos savybės, kad nuramintų ir maitintų odą), atsidarėme jį ofise prie pakavimo zonos, kad nesausėtų rankos, bet žiūrim, kad pakuojam ar nepakuojam, bet rankas tepamės:)) ir vis norisi parsinešti tokį ir į namus, nes kvapas išlieka gražiai, jis kitoks ir turtingas.

Labai džiaugiuosi, kad vis labiau pradedu mėgti meditaciją, ji visdar man visiškai nesigauna, bet turbūt būtent dėl to įsisąmoninau, kad man jos labai reikia. Jeigu net minutei neišlaikau minčių – reikia tobulėti. Be to, pastebėjau, kad net ir nesigaunant, nurimstu, vistiek susidėlioju mintis apie savo kūną ir jausmus, pajaučiu, kas turbūt iš tiesų labiausiai neramina, nes medituojant lenda pačios įkyriausios mintys. Taip pat, kone kasdien ilgesniems darbo, kuriam reikia gilaus susikaupimo, tarpams pasirenku aromaterapiją (garinu eterinius aliejus) arba smilkalus ir žvakę.

 • natūralių eteriniu alieju mišinys drop and give me zen aromaterapija aliejus garinimui žolelės meditacija Neturime
  14.00 

  FYG Drop and give me zen mišinys sukurtas meditacijai padės jums atsipalaiduoti ir grįžti atgal į save. Tobulas raminančių žolelių derinys natūraliai malšina nerimą ir padeda atpalaiduoti kūną ir protą. Puikiai tinka sąmoningumo praktikoms ar meditacijai.

  Užuosite frankincensą, pačiulius, apelsinus, šalaviją…

  Talpa 10 ml

    Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys miško aromato, miško kvapo mišinys, eteriniai aliejai atsipalaidavimui, išskirtinis kvapas Neturime
  15.00 

  Miško kvapas – tą nepakartojamą aromatą žino visi, o būtent kvapai stipriausiai atgaivina prisiminimus. Tikime, kad šis kvapas primins jums vaikystę ir žaidimus miške, o gal net sugrąžins namo, į gamtą. Šis nostalgiškas miško kvapas praturtintas pušų, levandų, eglių, bergamotės, kadagio ir rozmarino eteriniai aliejais, sukurs itin jaukią atmosferą. Skaityti daugiau

 • rankų ir kūno losjonas aromaterapinis Neturime
  34.00 

  ilapothecary „Keep Calm“ rankų ir kūno losjonas yra lengvas, švelnus ir skaniai kvepiantis kūno losjonas, kuris sujungia visą rožių pelargonijos, Ylang Ylang ir petitgreinų džiaugsmą, kad nuramintų ir maitintų odą. Naudokite kiekvieną kartą, kai jums reikia atsipalaiduoti ir apsivalyti nuo streso, ir kaip kasdienį drėkinamąjį kremą po dušo ar vonios.

  200 ml Skaityti daugiau

 • natūralūs smilkalai, rankų darbo smilkalai, santalo aromato smilkalai, prabangūs itin kokybiški smilkalai Neturime
  19.00 

  Žemiško ir prabangaus santalo aromato natūralūs smilkalai iš Earl of East. Pakuotėje rasite 16 pagaliukų, kurių kiekvienas smilksta apie 45 – 60 minučių.

  Earl of East yra Didžiosios Britanijos gamintojas, jie kuria produktus būtent tam, į ką mes kasdien monu.lt fokusuojamės – laikui sau, balansui, atsipalaidavimui. Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur