Kodėl Aery living aromaterapinės žvakės?

Nuo pat pradžių žinojome, kad mūsų el.parduotuvėje turės būti žvakės, tik buvome joms labai reiklios. Mums atrodo, kad namų jaukumui labai svarbu, kad žvakė būtų ne tik funkcionali žvakė, bet ir graži, minimalistinė interjero detalė, kuri puošia namus, nuostabiai atrodo ant vakarienės stalo ar lentynos. Bet čia tik maža dalis mūsų reikalavimų – taip pat reikėjo, kad žvakės būtų gaminamos iš sojų vaško – nenorėjome jokių kenksmingų sudedamųjų dalių. Na ir esminis reikalavimas, kad nuostabius žvakių kvapus sukurtų ne dirbtiniai kvapikliai, o eteriniai aliejai, kurie būtų suderinti į harmoningą visumą ir džiugintų ne tik skaniu kvapu, bet ir aromaterapinės savybėmis – t.y. kad nebūtų maišomi energizuojantys ir raminantys ar miegą sukeliantys ir žadinantys iš snaudulio.

Aery living atitiko visus mūsų reikalavimus, nustebino nuostabiais kvapais, ypatingomis eterinių aliejų kombinacijomis. Aery living vienas ryškiausių kokybės ženklų – tai, kad žvakėse naudoja ne 3-4 eterinis aliejus, o visą puokštę jų, priklausomai nuo žvakės paskirties. Įsimylėjome šias žvakes vos išbandžiusios ir iš tiesų naudojame pagal nuotaiką.

Aery living aromaterapinės žvakės gaminamos rankomis, jų sudėtyje nėra GMO, nėra palmių aliejaus, jos negaminamos su plastiku ir yra 100% perdirbamos.

Aery living žvakės yra testuojamos, kad kvapai nebūtų per intensyvūs, kad pasiektų norimą aromaterapinį efektą.

Aery living žvakės kuriamos kartu su aromaterapijos specialistais, nes eteriniai aliejai iš tiesų turi raminančių, antistresinių, pagyvinančių, miegą skatinančių arba kaip tik pažadinančių, kraujotaką skatinančių, ir visokiausių kitų teigiamų savybių, apie kurias mes savo tinklalapyje rašome jau seniai, ir eterinių aliejų maišymas yra mokslas, todėl ekspertų pagalba čia būtina. Eterinių aliejų elementai veikia mūsų smegenų centrus, kurie reaguodami į juos išleidžia atitinkamus (raminančius, žadinančius, stimuliuojančius, migdančius…) neurochemikalus. Daugiau apie tai mūsų vėlesniuose straipsniuose ir interviu.

Pasimėgauk aromaterapija namuose. Atsipalaiduok ir skirk laiko sau.

 

Kiti faktai apie Aery living:

 

  • viskas gaminama tik Didžiojoje Britanijoje
  • gaminama be parafino
  • dagtys medvilninės
  • gaminama pagal aukščiausius standartus
  • naudoja netoksiškus rašalus pakuotėms
  • pakuotės gaminamos iš FSC sertifikuoto popieriaus, jos pilnai perdirbamos
  • kruopščiai kontroliuojama visa tiekimo grandinė
  • produktai netestuojami su gyvūnais
  • kuriama galvojant apie balansą gyvenime ir produkte, ne tik kaip tas produktas atrodys, bet ir kokią atmosferą ir kokį jausmą sukurs

 

 

 

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur