Neroli eterinis aliejus

Neroli eterinis aliejus yra gaunamas iš augalo žiedų. Jo kvapas yra labai turtingas, citrusinis ir gėliškas. Nenuostabu, kad šis kvapas naudojamas ir kvepalų gamyboje.

Aromaterapijoje Neroli eterinis aliejus naudojamas depresijai ir nerimui mažinti. Kai kurie tyrimai tai patvirtina.

Neroli eteriniame aliejuje yra cheminis ingredientas limonene – jis mažina streso hormono kortizolio kiekį kraujyje, gali paskatinti serotonino gamybą, teigiamai veikia autonominę nervų sistemą, gali sumažėti kraujospūdis.

Viename tyrime su moterimis, Neroli eterinio aliejaus naudojimas sumažino priešmenstruacinius neigiamus simptomus. Kitame tyrime su menopauzę išgyvenančiomis moterimis, Neroli eterinio aliejaus kvėpavimas dukart per dieną sumažino neigiamus pojūčius menopauzės metu, padidino libido ir sumažino kraujo spaudimą. Radome kelis interviu, kuriuose Prancūzijos gydytojai teigia, jog skyrus Neroli eterinio aliejaus aromaterapiją pacientams su nemiga, pastebėti teigiami rezultatai, pacientai grįžo į normalų miego ritmą.

 

Neroli. Nuotraka. Evie Shaffer
 • Aromaterapinė žvakė amžinas optimistas raminanti įkvepianti Neturime
  28.00 

  Kvapioji optimisto žvakė. Prabangiai unikalus kvapas, kuris kvies šypsotis bet kokiu oru. Eteriniai aliejai paliks jums ramybės ir lengvumo jausmą, o neroli žiedų kvapas pabudins ir atgaivins.

  Vidurinės natos – jazminas, magnolija ir lelija
  Pagrindinės natos – gintaras, sandalmedis ir šiltasis muskusas

  45 valandų degimo laikas

  Žvakės svoris: 200 g Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys, natūralių eterinių aliejų mišinys, gėlių ir citrusų aromato eterinių aliejų mišinys, išskirtinio aromato eterinis aliejus Neturime
  14.00 

  FYG Hit The Snooze eterinių aliejų mišinys sukurtas padėti Jums nusiraminti, atsipalaiduoti ir lengviau užmigti. Užmerkite akis ir šio raminančio kvapnaus gėlių ir citrusinių vaisių aromato pagalba pasinerkite į sapnų karalystę. Mišinyje naudojami tie augalai kurie žinomi kaip natūraliai atpalaiduojantys netik kūną, bet ir mintis.

  Užuosite levandas, bergamotę, neroli, jazminus, sandalmedį, pačiulius.

  10 ml Skaityti daugiau

 • eterinių aliejų mišinys, natūralių eterinių aliejų mišinys, gėlių ir citrusų aromato eterinių aliejų mišinys, išskirtinio aromato eterinis aliejus Neturime
  14.00 

  FYG Hit The Snooze eterinių aliejų mišinys patogiame rutuliniame buteliuke, kad naudoti būtų dar paprasčiau. Sukurtas padėti Jums nusiraminti, atsipalaiduoti ir lengviau užmigti. Užmerkite akis ir šio raminančio kvapnaus gėlių ir citrusinių vaisių aromato pagalba pasinerkite į sapnų karalystę.

  Užuosite levandas, bergamotę, neroli, jazminus, sandalmedį, pačiulius.

  10 ml Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur