Valentino dienos dovanos Jam

Dažnai moterys vargsta galvodamos ką padovanoti vyrui Valentino dienos proga. Jis viską turi, jam nieko nereikia, o naujas automobilis nevisai telpa į biudžetą. Tikra tiesa, kad vyrai dažnai mažiau dėmesio kreipia į smulkmenas ir gražias detales, jiems nelabai rūpi kosmetika ar aksesuarai tad savaime iškyla klausimas tai ką tada jam padovanoti?? Leiskite pasufleruosime, vyrui bene labiausiai rūpi jo moteris, taigi atsakymas labai aiškus: dovanokite save, o tiksliau savo dėmesį ir laiką 🙂 Štai keletas dovanų idėjų, kad tai nebūtų tiesiog laikas kartu ant sofos žiūrint serialus (nors kaip kam toks vakaras būtų tikra dovana).

  • Romantiška vakarienė dviems kai jūsų visas dėmesys skirtas tik jam ir kalbatės apie jam įdomius dalykus, o ne apie vaikus, darbą ar ką vakar jums pasakė kaimynė. Galite pagaminti jo mėgstamą patiekalą, arba nueiti į tą restoraną, kurį labiausiai mėgsta vyras.
  • O gal kartingai dviese? Ar kokia kita pramoga, hobis, kažkas kuo dažniausiai jis užsiima vienas ar su draugais. Tai bus malonus siurprizas ir parodysite, kad jums įdomu kuo jis domisi. Ir domėkitės, tik nuoširdžiai, nes tik tokiu atveju jums abiems bus tikrai smagu.
  • Viso kūno masažas pasitelkiant į pagalbą eterinius aliejus turinčius afrodiziakams būdingų savybių? Jei esate rimtai nusiteikusi youtube tikrai rasite lengvų video pamokų kaip padaryti atpalaiduojantį masažą, nors labai dažnai pradžiugina ir visiškai mėgėjiškas paglostymas kai tai daro mylima moteris. Jei nemėgstate eterinių aliejų, pojūčiams sustiprinti pasitelkite kitus kvapus: aromaterapinę žvakę ar smilkalus.
  • Padovanokite jam seksualius apatinius ant savo kūno, nežinau kam tai labiau dovana, ar jums ar vyrui, bet juk dar geriau kai laimingi abu 🙂 o vyrai tikrai myli akimis.
  • Magnio druska voniai atsipalaidavimas nerimui sumažinti raumenu ir sanariu skausmams mazinti geresniam miegui
    Magnio druska voniai Bave

    Prileiskite jam karštą vonią. Taip, dauguma vyrų nesupranta vonios magijos, bet juk tam ir esate jūs, jo kelrodė žvaigždė! Pasitelkusi vonios druską, putas ar eterinius aliejus galite sukurti jam tikrą ramybės oazę. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite netgi vyriškų aromatų vonios putų Bave, kurių kvapas greičiausiai vyrams patiks labiau nei tarkim tradicinės levandos. Ir net jeigu išgirdęs jūsų idėją vyras spyriosis, priminkite jam kad toje vonioje (jei tik telpate dviese :)) dar bus ir mylima moteris ir vyno butelis, tai tikrai jį sugundys.

Valentino diena, tai diena apie jus ir jūsų meilę, todėl mums atrodo, kad ir dovanos turėtų tai atspindėti. Joks daiktas šioje žemėje nėra ar bent jau neturėtų būti svarbesnis už kokybišką laiką kartu. Mes Monu nuolat kalbame apie atsipalaidavimo ritualus sau, pats laikas bent kelias paslaptis atskleisti ir mylimam vyrui.

P.S. Jeigu jūsų vyrui sunkiai sekasi išrinkti dovaną Jums, „netyčia” numeskite jam šią nuorodą.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur