Instagram paskyros lėtam gyvenimui

Kviečiam pasižvalgyti – šių instagram profilių kūrėjos nebūtinai rašo apie lėtą gyvenimą, bet mus labai rimtai įkvepia stabdyti akimirkas, pastebėti detales, džiaugtis kasdienybe ir mažais dalykais ir mėgautis kiekviena diena – juk iš dalies tai yra lėto gyvenimo dalis.

Lietuviški profiliai:

@gedminaite – visada nuostabiai įkvepia savo pastabumu detalėm, džiaugsmu paprastais dalykais, meile gamtai ir sau.

Gedminaite profilis letas gyvenimas@erika.paul – ne lietuviškų vaizdų akimirkos, bet wow – Erikos instagramas mums be galo patinka.

@jurgos.lau – ypatinga moteris, spinduliuojanti švelnumą. Jos kasdienės akimirkos storiuose visada parodo, kad esmė gali būti detalėse.

@metuslenis – akimirkos iš vieno vienkiemio.

@devyniragai – lietuvė, gyvenanti Švedijoje, labai patinka jos gamtos pastebėjimai, augalų aprašymai, augalų ir gyvūnų nuotraukos.

@a.sidlauskaite – instagram account’as apie meilę sau ir atradimus.

@letterstospring – mums labai patinka Mantės paskyra akimirkų pajautimui. Ji taip gražiai užfiksuoja kasdienybę, kad vėliau ir pati eidama pakeli akis į parko medžius, medinį namą pakeliui į ofisą ar jau kelintą dieną stovinčią vazą su gėlėmis.

@juste.marcelioniene – labai žemiškas, šiltas, gražus instagram profilis.

@une.petite.citrouille – graži, lėta mamos kasdienybė, su gražiomis interjero nuotraukomis, įkvėpimu kurti jaukumą namuose.

Užsienio profiliai:

@lyriell – moteris, iš kurios galima pasisemti idėjų aromaterapijai. Ji yra graikė, gyvenanti JAV – ten kuria savo eterinių aliejų mišinius, išbando juos, rašo būtent apie lėtesnį gyvenimą. Be to jos instagram’as atrodo tikrai švariai, minimaliai ir įkvepiančiai.

@mogli.rivers – verta ją sekti už labai gražius tekstus ir kvietimus sustoti. Labai stiprus sąmoningumo turinys, kuris tiesiog verčia stabtelti. Taip pat puikus įkvėpimas žolininkystei, gamtos atradimams, jogai, lėtai motinystei (jei tokia būna:).

@elin.loow – švedė koučerė ir kūrybininkė. Rašo būtent apie tai, ką daryti, kad neužstrigti, kad kūrybinė veikla eitųsi ir nestotų, kaip nestresuoti ir tiesiog plaukti pasroviui. Siūlo švelnius ir įdomius būdus kaip siekti savo svajonės, rasti savo aistrą, rekomenduoja, ką skaityti, kaip leisti laiką.

@giuliawrites– rašo daugiausiai apie savivertės kėlimą, meilę sau, intuicijos atgaivinimą, taip pat rekomenduoja daug knygų. Taip pat kaip įkvėpimas pradėti rašyti dienoraštį.

@me_and_orla – Hashtag authentic knygos autorė, mums daugiausiai kaip įkvėpimas gyventi be streso, atrasti gamtą tiesiog iš namų durų, kaip mylėti save ir savęs neperspausti.

@growingwildthings – Katrien augina tris vaikus kažkur Italijos kaime, tą daro lėtai, be streso, su gamtos pajautimu, kažkoks tikrai nuostabus gamtos pajautimas.

@simpleandseason – mums ypač patinka jos citatų įkvėpimai.

@makelleahlin.and.thelostboys – nuostabus įkvėpimas, kai jauti, kad gyvenimas užsisuko, rutina įsuko, be darbo ir namų nelabai ko matai, pamatai, kad galima kitaip, galima daugiau laiko leisti kartu, galima pajusti gamtą, galima daugiau joje būti.

 

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur