Ritualai visame pasaulyje – ką gali prisitaikyti Tu?

Nusprendėme surinkti kelis pagrindinius ritualus iš skirtingų kultūrų šalių – matome, kad jie puikiausiai perkeliami ir mums į mūsų kasdienybę. Ką galėtum IR norėtum prisitaikyti Tu?

Maudynės

Vienas esminių Japonijos ritualų yra vonios ar tiksliau maudynės. Japonijoje yra labai įprasta atsipalaiduoti masinėmis maudynėmis, jiems tai yra ne tik atsipalaidavimo ritualas, bet ir kokybiškas laikas su šeima ar draugais. Šį ritualą tikrai lengvai galime pasiskolinti, tarkim su japoniškų ritualų vonios druska Onsen – kuri sukurta atgaivinti ir atpalaiduoti, tad labai tinka pavasariui. Daugkas nuvertina 20 minučių ritualo vonioje teigiamas naudas – su kokybiškomis, natūraliomis vonios druskomis šis ritualas gali turėti daug naudos ne tik mintims, galvai, bet ir odai, raumenims.

Pirtis

Na o beveik visi Suomijos namai neapsieina be pirties. Suomijoje į pirtį einama, kad ir kasdien, net ir mažiausiuose butuose galima rasti nedidelę dvivietę pirtį vonios patalpoje. Pirties ritualas atveria odos poras, skatina kraujotaką, sustabdo mintis, sumažina skausmą, atjaunina odą. Jeigu ritualo metu imamasi ir aromaterapijos – pirties nauda dar didesnė. Pirties aromatai.

Aliejai

Indijoje po maudynių svarbu kūną išsitepti aliejumi. Jie aliejų bei jos priedus renkasi pagal ajurvedą (norima nuraminti save, o gal kaip tik atgaivinti ir sukelti energiją). Žinom, kad ne visiems patinka ryte prieš rengiantis drabužius, o gal ir vakare prieš lendant į lovą išsitepti aliejumi, tad visada galima pasirinkti ir ritualą su kūno kremu. Tik pasiūlymas – daryti šį ritualą sąmoningu, išsitepti kiekvieną kūno lopinėlį, švelniai ir maloniai masažuojant savo mylimą kūną. Mūsų pasiūlymai šiam ritualui: Ilapothecary ypatingos sudėties Moteriškos laimės aliejus specialiai sukurtas moterų nuotaikos subalansavimui, atsipalaidavimui. Unikalus kūno losjonas su išskirtiniu maloniu kvapu iš ilapothecary – Keep calm, atsipalaidavimui ir nusiraminimui.

Žvakės

Danijoje specialią ir svarbią vietą užima žvakės. Jie yra daugiausiai žvakių sudeginanti tauta. Sakoma, kad jų sugebėjimas kasdien susikurti laimės, ramybės ir balanso akimirkas daro juos viena laimingiausių pasaulio tautų. Mes tikrai turime labai didelį žvakių pasirinkimą – nuo bekvapių iki aromaterapinių, nuo tiesiog kvapnių, iki specialiai sukurtų, pavyzdžiui, geresniam miegui ar nusiraminimui.

Smilkalai

Balyje diena pradedama su smilkalais. Žinoma, šiam ritualui reikia skirti papildomo dėmesio – galbūt meditacija, kvėpavimo pratimai, skaitiniai, intencijos ar tiesiog pabuvimas tyloje su arbatos puodeliu. Visiškai perkeliama ir į mūsų kraštą – smilkalai, mūsų parduotuvėje yra viena populiariausių kategorijų turbūt todėl, kad atstovaujame tik itin kokybiškų smilkalų gamintojus, jų pasirinkimas itin platus, turime ir dovanų rinkinių.

 • aromaterapinė žvakė, kvepianti žvakė, žvakė su eteriniais aliejais, žvakė padedanti nusiraminti ir užmigti, prabangi žvakė, išskirtinio aromato žvakė Neturime
  53.00 

  Šiltas ir jaukus kvapas, sukuriantis tobulą nuotaiką jaukiems ir elegantiškiems namams. Su angliškomis levandomis, somalio frankincensu, mira, paprastosiomis pušimis ir sandalmedžiu stresui sumažinti, atsipalaidavimui ir kokybiškam miegui palaikyti.

  Kvapas: gėlių / rytietiškas

  Dega 60 valandų Skaityti daugiau

 • smilkalai, smilkalu rinkinys, dovanu rinkinys su smilkalai, japonijos kultura, japoniski smilkalai, japoniska kaligrafija, smilkalu ir smilkalines rinkinys, zvakes ir smilkalai rinkinys, prabangi dovana, rinkinys smilkalu gerbejui, ranku darbo smilkaline, naturalus smilkalai Akcija
  85.00 

  Tai ne paprasta dovana, tai ramybė, rytų kultūra, aukščiausia kokybė ir magija vienoje dėžutėje. Dovanų rinkinys, kuriame rasite trijų rūšių visiškai natūralius smilkalus, rankų darbo smilkalinę, 5 bičių vaško žvakes ir Japonų kaligrafijos meno pavyzdį – Vandens simbolio spaudinį. O taip pat, staigmenatrijų rūšių smilkalų mėginukai, kad atrastumėte savo naują mylimiausią aromatą.

  Dovana nepaliekanti abejingų. Skaityti daugiau

 • ekologiska arbata nusiraminimui Neturime
  14.00 

  Inner Peace arbata yra kaip geras draugas – ji suteikia jums vidinę ramybę visomis gražiomis akimirkomis, kai tiesiog paleidžiate tai, kas stabdė, neramino. Žolelių, adaptogenų ir gyvybiškai svarbių grybų derinys leidžia atrasti vidinę ramybę ir palengvėjimą. Be atpalaiduojančių savybių, ši arbata be kofeino taip pat gerina natūralų imunitetą ir šildo kūną iš vidaus.

  45 g Skaityti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur