Geriausi TED talks įrašai apie nerimą

Atrinkau geriausius įrašus iš youtube milžiniškos ‘bibliotekos’ apie nerimą – stengiausi parinkti, kad jie būtų įvairiapusiškesni, tiek apie tai, kas tai yra, tiek apie tai kaip nerimą įveikti, jį sumažinti. Vienas iš man pačiai padėjusių būdų įveikti nerimą buvo būtent nerimo suvokimas, edukacija apie jį – TED buvo pačioje pradžioje domėjimosi apie nerimą.

Olivia Remes – How to cope with anxiety – TED

kaip iveikti nerima, kaip sumazinti nerima

Olivia Remes iš Kembridžo universiteto paaiškina tiek, kas yra nerimas, tiek kas vyksta su žmogumi, kai apima nerimas, tiek pateikia statistiką, kiek daug žmonių susiduria su nerimu. Be to pateikia būdus, kaip kovoti su nerimu.

Aneysha Bhat – Anxiety : A Cancer of the mind – TED

kaip iveikti nerima, kaip sumazinti nerima

Aneysha Bhat užtvirtina, kad nerimas nėra silpnumas, nėra charakterio trūkumas, nėra kažkas, dėl ko reikėtų gėdytis. Ji taip pat paaiškina kaip nerimas įtakoja mūsų mąstymą, sprendimus, santykius, kaip sunku nuolat išgyventi nerimą.

Tim Box – How to stop feeling anxious about anxiety – TED

kaip sumazinti nerima

 

 

 

 

 

 

 

Labai svarbi mintis, kurią pasako Tim’as – kova su nerimu tik didina nerimą. Ji nieko neišsprendžia. Nerimo nemažina. Tim’as aiškina kaip susigyventi su nerimu.

Preetha Ji – How to end stress, unhappiness and anxiety to live in a beautiful state – TED

Preetha Ji su istorijų pasakojimu, meditacija parodo, kaip pajausti save, patirti save, kaip iš stresinės būsenos perkelti save į ‘gražią’ būseną.

Dr. Bal Pawa – Chronic stress, anxiety? – You are your best doctor – TED 

kaip sumazinti nerima

Dr. Pawa užakcentuoja kaip svarbu rūpintis savimi – ne tik savo kūnu, bet ir vidumi, emocijomis, kaip reikia užsiimti praktikomis, kurios padeda susireguliuoti ir pažinti save, pajausti save.

Mel Schwartz – Overcome anxiety in seven minutes – TED 

Mel Schwartz aiškina, jog reikia susidraugauti su nežinomybe – mums ypač daug nerimo kyla dėl nežinomybės, dėl savo susikurtų lūkesčių, dėl baimės dėl ateities, o susidraugavus su nežinomybe, atsipalaidavus dėl ateities, nerimo sumažėja.

Jen Gunter – What’s normal anxiety and what’s an anxiety disorder? 

kaip sumazinti nerima

 

 

 

 

 

 

Jen Gunter video kaip atskirti, kas yra tiesiog nerimas, o kada jau pasiekta nerimo sutrikimo riba.

  • Eterinių aliejų mišinys įkvėptas miško maudynių Neturime
    17.00 

    Žemiškas kedro, ąžuolo ir juodųjų pipirų mišinys „Shinrin-Yoku“ įkvėptas japoniško miško maudynių ritualo. Earl of East sukūrė produktų liniją Tavo SPA laikui namų vonioje, o šis kvapas būtent įkvėptas japonų ritualo – vaikščiojimo po miškus, kuris teikia nusiraminimą, atsipalaidavimą, turi įvairiausių teigiamų psichologinių ir fiziologinių savybių.

    10 ml Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur