Interviu su Gyd. Valentina Kvaracajiene apie Kalėdinį laikotarpį

Advento laikotarpis, artėjančios Kalėdos – kiekvienam labai ypatingas metas. Visi turime skirtingas tradicijas ir ritualus, tad šiandien kalbiname Valentiną Kvaracajienę – sužinoti kuo šis laikotarpis ypatingas jai.

Valentina Kvaracajienė – Vilniuje puikiai žinoma gydytoja, instagrame besidalinanti puikiais patarimais dėl dantų, drąsia ir tiesia nuomone apie daugybę produktų, bei nuostabios šeimos akimirkomis. Valentina – tikras tvirtos, charakteringos, ambicingos, bet tuo pačiu jautrios ir nuoširdžios moters pavyzdys.

Jūsų gražiausias Kalėdų prisiminimas yra…

Kai buvau gal 7 metų labai vargingai gyvenome ir mano draugei tėvai padovanojo barbę iš dolerinės ir aš TAIP norėjau tokios barbės, kad paprašiau Dievulio, kad man senelis šaltis atneštų .. ir niekam nesakiau šitos svajonės ir per Kalėdas po egle gavau lygiai tokią pat barbę.. aš po šiai dienai nesuvokiu kaip aš ją gavau ir kas sužinojo ..man tai prilygo Kalėdų stebukui, iki šios dienos neesu didesnio turėjusi.

Kaip anksti pradedate ruoštis Kalėdoms?

Nuo spalio pradedu pirkti visiems dovanas, nuo lapkričio galo 23-25  pradedu puošti namus.. Keičiu indus, nes turiu net Kalėdinius indus!

Koks Jūsų namų dekoravimo stilius Kalėdoms – Visko daug ar eglutė ir gana?

Visko daug! Žvakės, staltiesė, lėkštutės, ant durų vainikai ir t.t.

Šiuo lengvai chaotišku laikotarpiu Jūsų 5 minutės  ramybės yra…

Mano 5 minutės VISADA yra vonioje, žvakių šviesoje – 2 kart į savaitę MUST – šventa taisyklė.

Kokias knygas rekomenduotumėt Advento laikotarpiu?

Biblija, Patarlių knyga ir Dykumų gėlė.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur