Simonos Šikšniuvienės mintys apie Kalėdas

SIMONA – sporto ir grožio oazė instagrame! Adidas ambasadorė, Babor kosmetikos ekspertė, ilgalaikio makiažo meistrė..  be galo veikli moteris, su tobulomis kūno formomis, išskirtiniu stiliumi ir charizma.

  1. Jūsų gražiausias Kalėdų prisiminimas yra…

Man asmeniškai visos Kalėdos būna įsimintinos ir gražiausios. Tikrai! Mane jaudina pasiruošimas joms, eglutės puošimas, juoko klegesys namie, mandarinų kvapas, bendravimas. Kasmet pagaunu mintį, kad esu dėkinga, jog visi artimieji sveiki ir galime būti kartu!

  1. Kaip anksti pradedate ruoštis Kalėdoms?

Eglutę visad puošiame Kūčių vakarą! Iki tol nuperku vieną ar du naujus žaisliukus, parašau palinkėjimus, dovanas pakuoju artėjant šventei. Nesu to tipo žmogus, kuris Lapkritį būna viską supakavęs:)

  1. Koks Jūsų namų dekoravimo stilius Kalėdoms – Visko daug ar eglutė ir gana?

Šiai dienai – eglutė! Aišku vaikystėje visi langai buvo nuklijuoti snaigių karpiniais ir blizgučiais, bet kiek pamenu užtrukdavom su broliu, kol viską sutvarkydavom. Kalėdos man  – cinamono, mandarinų kvapas namie! Dievinu kvepiančias žvakes, tad su jomis susikuriam tikrai Kalėdišką aurą.

  1. Ir chaotišku laikotarpiu Jūsų 5 minutės  ramybės yra…?

Smilkalas, tyla ir .

  1. Kokį asmeninį ritualą įvardintumėt kaip svarbiausia Jums?

Ryto ritualą. Nejungiu šviesos, uždegu žvakę, kol kaista vanduo kavai, uždegu smilkalą arba Palo Santo lazdelę.. grįžtu į patalus ir apie 30 min būna laikas sau. Jei atsikėliau be nuotaikos, pergalvoju ar tikrai verta būt piktai, juk tik pati esu atsakinga už savo mintis ir veiksmus. Būna paskaitau įkvėpiančių citatų. Būna tiesiog pasileidžiu džiunglių garsus. Susidėlioju dienos eigą.

 

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur