Interviu su Neringa Stanevičiene apie Kalėdinį laikotarpį

Ar didelę reikšmę Jūsų gyvenime sudaro dovanos?

Nepasakyčiau, kad didelę reikšmę sudaro dovanos. Man šiaip iš esmės materialūs dalykai nėra tiek svarbūs, kaip laikas kartu su artimaisiais. Bet Aš esu tikriausiai iš tų žmonių, kuriems labiau patinka ne gauti dovanas, bet dovanoti jas. Man labai patinka matyt žmogaus emociją, kai jis gauna dovaną.

Kas pasikeitė per paskutinius 10 metų Tavo mąstyme apie Kalėdas?

Na, kadangi per 10 metų mano gyvenime atsirado mano pačios šeima, tad Kalėdos tapo tradicijų kūrimo metas. Kai norisi vaikams perduoti, mūsų šeimos sukurtas tradicijas. Ir parodyti, kad ne tik Kalėdos yra šventė, bet ir pats laukimo periodas yra stebuklingas.

Kas Jums padeda nusiraminti ir susitelkti po visų dienos darbų ir rūpesčių?

Aš negalėčiau pasakyti, kad galiu įvardinti, jog mano dienoje būna rūpesčių. Mano kiekviena diena yra savaip nuostabi su savo pamokom ir patirtim. O pailsėti ir atsipalaiduoti man geriausia yra pagulėti karštoje vonioje su visomis moteriškomis namų spa procedūromis.

Ko palinkėtumėt kitoms moterims?

Palinkėčiau, išmokt pamatyt stebuklus kasdienybėje, ir nepamiršti savęs. Viskas priklauso nuo mūsų pačių požiūrio. Man labai patinka posakis „jeigu negali pakeisti situacijos – keisk požiūrį į ją”.

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur