9 patarimai kaip rasti laiko sau ir atsipalaiduoti

Tiesa yra ta – turi Tu to laiko. Tik galbūt reikia prisiminti, kaip jo pavogti sau ir bent keliolika minučių per dieną iš tiesų pabūti tik su savimi. Rutina, kasdienis lėkimas, karantinas, rūpesčiai, darbai, vaikai…visa tai taip įsuka, kad laikas sau yra turbūt tas išsidrėbimas ant sofos, kai vaikų kambariuose šviesa išsijungia ir Tu pagaliau padedi sėdimąją ramiai pasėdėti. Bet ne – tai nėra laikas sau – Tu privalai rasti sau keliolika ar keliasdešimt minučių kokybiško laiko. Patarimai kaip tą padaryti:

 1. Pirmiausia – bet kokia mintis turi didelę galią – įsisąmonink, kad laiko sau Tau reikia, suprask, kad laiko sau Tu gali rasti. Tik tiek. Reikia ir rasi.
 2. Delegavimas – taip pat kaip ir darbe, tas pats gali veikti (ir turi) ir namuose. Žinom, kad vaikai ne taip gerai sutvarkys, išvalys ir pan., vyras kažką pamirš, kažkas vistik turbūt liks nepadaryta, bet padalink darbus, nustok būti perfekcionistė ir kaip komanda visi imkitės darbų. Patikėk, vyrai ne taip blogai išrenka draugų vaikų gimtadienių dovanas:)
 3. Not to do list – atsiprašom už anglizmą – vėlgi kaip ir darbe, atsisakyk darbų, kurių nereikia padaryti, iš tiesų gražu būtų rankomis gamintos dekoracijos prie savaitgalio pietų stalo.. gražu tai gražu, bet statyk save į pirmą vietą, Tau reikia pailsėti, dekoracijos palauks savo laiko. Iš tiesų būtų smagu jei grindys būtų išplautos nuo visų trupinių ir šuns letenėlių, ir… bet matomai užtektų ir siurblio, ir dar vaiko rankose.
 4. Išsivalyk akimirkas. Dažna problema – mes geriam kavą ir sėdim instagrame, mes valgom pietus pasidėję maistą prie kompiuterio, mes einam pasiimti vaiko iš darželio ir sukam galvą apie darbus.. Visa tai gali būti Tavo laikas sau – jei tik prisimintum sustoti, įkvėpti, padėti visus ekranus į šoną, pagalvoti kažką gražaus, kažką apie save, kažką apie tai, ką jauti, kažką malonaus..
 5. Prioritetas – Tu. Susidėliok kasdienius mažus žingsnelius – vieną dieną pasivaikščiojimas, kitą galbūt karšta vonia, trečią galbūt kavos puodelis su drauge, ketvirtą galbūt atsikelsi anksčiau ryto skaitiniui ar mankštai.. ypač iš pradžių tai gali būti maži žingsneliai balanso link. Neišgręžk savęs, mylėk. Save.
 6. Planuok – maisto pirkimas, dovanos, buities prekės – stenkis išmokti planuoti 1-2 savaitėms į priekį. Maisto tiek neprisipirksi, bet buities prekės, gimtadienių, mamos dienų ir pan. pasirūpinimas gali būti išspręstas net ir mėnesiui į priekį. Taip sutaupysi laiko. Beje, šiuos darbus – grįžtam į 2. punktą – gali puikiai atlikti ir vyras.
 7. Apsipirk internete – stebuklingai sutaupo laiką.
 8. Pasiimk savo išmanųjį telefoną ir pažiūrėk settings – screen time dalį – kur daugiausiai laiko praleidi? Ar galėtum jį sumažinti?
 9. Pailsėjusi mama – nėra bloga mama. Tas pats taikoma ir žmonai. Užsidaryti pusvalandžiui ramybės vonioje yra tobulas mamos sprendimas. Išeisi pailsėjusi, atsipūtusi, pasilepinusi ir galėsi vėl dirbti mama. Ir nereikia laukti kol vaikai sumigs.
Kaip rasti laiko sau ir atsipalaiduoti
Kaip rasti laiko sau ir atsipalaiduoti?
 • aromaterapinė žvakė, kvepianti žvakė, interjero detalė, stilinga dovana, juodieji serbentai, figos, kedras, gintaras Neturime
  41.00 

  Natūralaus augalinio vaško aromaterapinė žvakė FYG Grandma’s garden meistriškai savyje suderina vaisiškus juodųjų serbentų, vyšnių, figų aromatus, gėlių ir medienos natas (pušis, kedras), kurias vainikuoja gintaras ir muskusas. Užsidekite šią žvakę ir pasijusite tarsi sėdėtumėte šurmuliuojančiame Graikijos sode po figų medžiu ir jus suptų tik meilė, juokas ir saulė.

  Talpa: 250 g Skaityti daugiau

 • ekologiska arbata nusiraminimui Neturime
  14.00 

  Inner Peace arbata yra kaip geras draugas – ji suteikia jums vidinę ramybę visomis gražiomis akimirkomis, kai tiesiog paleidžiate tai, kas stabdė, neramino. Žolelių, adaptogenų ir gyvybiškai svarbių grybų derinys leidžia atrasti vidinę ramybę ir palengvėjimą. Be atpalaiduojančių savybių, ši arbata be kofeino taip pat gerina natūralų imunitetą ir šildo kūną iš vidaus.

  45 g Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur