5 naturalūs būdai kaip padėti kūnui valytis

Arba kitaip – detoksikacija. Kažkada labai domėjomės šitu reikalu, esame nemažai straipsnių parašiusios šia tema. Kuo daugiau gilinomės, tuo geriau supratome, kad valymosi procesas mūsų nuostabiam kūnui yra visiškai natūralus, nereikia įspūdingų produktų, kad kūnas atliktų savo darbą. Tačiau mes jam galime padėti, tad šiandien norime atnaujinti pasiūlymus – kokie mūsų atsirinkti natūralūs būdai padėti kūnui valytis?

  1. Atsisakyti alkoholio. Vienas paprasčiausių būdų padėti mūsų kūnui yra tiesiog atsisakyti alkoholio. Galbūt ne visam laikui, o tam tikrai laikotarpiui. Alkoholis yra siejamas su depresija, susilpnėjusiu imunitetu, vartojant jo daugiau – su įvairiomis kepenų ligomis, vidiniais uždegimais. Nors alkoholis trumpuoju laikotarpiu- keliom valandom – dažnam pakelia nuotaiką, atneša ramybę, tačiau tai tik kelių valandų efektas, jau kitą rytą gali jausti blogesnę nuotaiką, savijautą. Ilgalaikis vartojimas apskritai siejamas su prastesne psichine sveikata. Tad jei vartoji jį retai ir nedaug – galbūt ne problema, jei kasdien vakarienė prasideda taure vyno.. mes visada skatiname klausti – kodėl esi prilipusi (-ęs) prie tam tikro įpročio? Kodėl nepabandyt mesti jam iššūkio?
  2. Valgyti daugiau daržovių ir žalėsių. Daržovės ir žalėsiai yra labai reikalingi mūsų organizmui, jų valgymas ypač praturtina mūsų mitybą įvairiais vitaminais, mikroelementais. Mityba praturtinta daržovėmis gerina virškinimą. Daugiau apie tai rašysime savo Laimingesnio gyvenimo programoje – Mitybos etape.
  3. Vartoti papildus. Įvairūs natūralūs papildai gali padėti Tavo organizmui. Ir nereikia sakyti – kam man ta chemija. Rinkis ne „chemiją“, o natūralius papildus, pagamintus iš augalų. Jie visiškai natūraliai papildys Tavo mitybą.
  4. Atsisakyti ‘ekranų’. Vat ir prigavom – turbūt šiais laikais lengviau atsisakyti tos vakarinės vyno taurės nei ‘pasitikrinimo’ instagrame ar facebooke. Kaip Tau iššūkis – savaitgaliai be ekranų? Arba rytai be ekranų? O gal vakarai? Valyti reikia ne tik savo kūną, bet ir mintis.
  5. Naudoti eterinius aliejus, jų mišinius. Jų ne vartoti – t.y. negerti, tačiau eterinių aliejų mišinių vartojimas yra siejamas su ritualais, su nuotaikos pakeitimu, aplinkos pakeitimu. Savim besirūpinant, skatinant save sustoti, įkvėpti gamtos kvapų (juk eteriniai aliejai kaip tik tai ir yra) kreipi savo mąstymą link meilės sau, skatini save ir kitaip mylėti savo kūną ir save, nurimsti ir bent trumpam pamiršti rūpesčius – leidi kūnui atsipalaiduoti ir ramiai dirbti savo darbą.
Kuo naudingos daržovės ir kaip dažniau jas valgyti
Nemokamas pristatymas nuo 50 eur