Mirtos eterinis aliejus

Teigiama, kad mirtos eterinis aliejus veikia raminančiai, mažina nerimą bei gerina miego kokybę.

Aromaterapijoje mirtos eterinis aliejus naudojamas norint padėti žmonėms sumažinti nuovargį, gerinti miego kokybę, spręsti nemigos problemas, išsekimą, taip pat gydant aknę (tyrimai rodo, kad aknės požymiai gali ženkliai sumažėti naudojant mirtos eterinį aliejų), kvėpavimo sutrikimus.

Stiprios antibakterinės savybės.

Mirtos eterinis aliejus skatina susitraukimą – aromaterapijoje naudojamas kaip burnos skalavimo skysčio ingredientas, nes dantenos trumpam susitraukia, kosmetikoje taip pat naudojamas kaip ingredientas sutraukiantis odą, mažinantis raukšles. Be to, naikina blogus kvapus, todėl gali būti dezodorantų sudedamąja dalimi.

Sakoma, kad padeda stabilizuoti nervine būklę – mažina nerimą, mažina jautrumą. Taip pat naudojamas norint sumažinti įtampą, stresą, pyktį, depresiją. Taip pat turi ir antiuždegiminių savybių.

Taip pat, mirtos eterinis aliejus yra siejamas su Afrodite, Graikų meilės deive. Tad nuo seno naudojamas norint pakelti libido, sumažinti frigidiškumą, veikia kaip afrodiziakas. Veikia dezinfekuojančiai, gali būti rankų dezinfekcinio skysčio ingredientu. Taip pat tyrimai su žmonėmis parodė, kad galėtų būti naudojamas gydyti burnos žaizdas (ne grynas, o kaip sudedamoji dalis).

 Nuotrauka: Karolina Grabowska
Nemokamas siuntimas nuo 50 eur