7 ritualai po darbo norint sumažinti įtampą ir stresą

Nežinom kaip Tau, bet mums kartais būna taip, kad grįžti namo po darbo, bet galvoje iš darbo neišeini, o dar jei susikaupę kokių papildomų rūpesčių, jei prastovėjai kamštyje, jei nieko nespėjai, jei galvoje kabo sąrašas buities darbų ir nepadaryta vakarienė, jei vaikai ne tos nuotaikos.. uch, atrodo garas garuoja pro ausis ir praktiškai jauti tvinkčiojančią smilkinio veną.

Ką daryti, kad nesusipyktum su visais namiškiais, kaimynai nepaskųstų vaikų apsaugai kaip isterikuojančią mamą, santykiai su vyru liktų bent minimaliai teigiami IR pati atrastum ramybę.

 1. NOT TO DO List – atsiprašom už anglizmus, bet galvoje (gali ir ant popieriaus) pasidaryk sąrašą darbų, kuriuos įsivaizduoji, jog turi šįvakar padaryti IR jį IŠBRAUKYK. Ar tikrai skalbiniai negali palaukti? Ar tikrai turi padaryti karštą šviežią vakarienę (esi girdėjus apie šaldytą picą ir koldūnus?)? Ar tikrai…. Prisimink – Tu esi šitoje situacijoje svarbiausia ir jei nesusigrąžinsi vidinės ramybės, visiems bus tik blogiau, be reikalo aprėkti vaikai yra blogiau nei vaikai suvalgę šaldytą picą. Beje, kaip žinia, kai nusiramini, kažkaip ir tie darbai pasirodo ne tokie baisūs ir ne taip jau visą vakarą užima.
 2. ARBA – priklausomai nuo to, kiek ‘išėjus iš savęs’ jautiesi – gali ir pradėti darbus daryti – tarkim pusvalandį. Imi savo telefoną ir nusistatai – 30 minučių. Laikas tiksi, tu ramiai sau daraisi savo darbus ir žinok ne kartą yra mums buvę, kad per tą pusvalandį pasidarai viską, ką buvai užsibrėžus.
 3. EIK Į DUŠĄ. 15 minučių po tekančiu patikėk nuims bent dalį Tavo rūpesčių ar išvynios bent dalį susijaukusių minčių. Mums labai padeda vonios kambario terapija su eteriniais aliejais. Tos 15 minučių su garinamais eteriniais aliejais ar vonios priemonėm su įlašintais keliais mišinio lašais, su įjungta muzika, po šiltu vandeniu… tobula.
 4. PADĖK TELEFONĄ – instagram’as, facebook’as, naujas el.laiškas tikrai nepadės.
 5. TURĖK SKAITINIŲ AR POEZIJOS KNYGĄ – minčių nukreipimas puikiai veikia, beje, kelių šimtų puslapių romanas kartais atmuša – grįžti po darbo, skubi, nori spėt pabūt tobula mama ir žmona, turėt idealius namus, kad viskas būtų suruošta, ir mintis sėst skaityt iškart po darbo – ar Tu juokauji??? nėra laiko – BET jei turėtum trumpų skaitinių, 1-2 puslapių ilgio ar poezijos knygą kaip tik tokiam nusiraminimo reikalui – mažiems nusiraminimo žingsneliams – prisėsk 1-2 skaitiniams ir arbatos puodeliui (ne kavos, nes kava kaip tik didina susierzinimą, nors yra labai malonus ritualas jos gėrimo metu).
 6. PADARYK MANKŠTĄ – youtube pilnas trumpų mankštų, ‘calming yoga’, bet ko, kas TAU liptų, tiesiog, pramankštink. Primygtinai siūlom išbandyti būtent jogą – pamatysi kaip per dieną sustingęs kūnas, nuo nervų dar labiau įsitempęs mankštos metu atsipalaiduoja, išsitampo, išsitiesia, nuimi visos dienos vargus nuo pečių..
 7. PASIVAIKŠČIOK – jei tik gali, išeik viena, kažkur į parką, gamtos lopinėlį, apsirenk patogiai ir nueik tuos kelis tūkstančius žingsnių. ne dėl tūkstančių, o dėl savęs.
 • Eterinių aliejų mišinys balansui, atsipalaidavimui Neturime
  40.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Mūsų kūnas ir protas dažnai būna išsibalansavę ir įsitempę. Šis žemiškas, aksominis 25 eterinių aliejų kvapas buvo sukurtas įtvirtinti kūną, sutelkti protą ir atkurti gyvybingumo ir optimizmo pojūtį. „Balance+Stability“ eterinių aliejų mišinyje, skirtame įžeminti, rasi juodųjų eglių ir pačiulių eterinių aliejų, kurie yra turtingi terpeno aliejais – o šie (įrodyta moksliškai) mažina kortizolio kiekį.

  30 ml Skaityti daugiau

 • knygos žuvys fontanuose viršelis baltos spalvos Neturime
  12.00 

  Trumpai apie Knygą:

  Evelinos eilėraščiai pasakoja istorijas. Juose – kasdienybės, kelionių, santykių, pokalbių nuotrupos. Aušros iliustracijos keliauja jų paribiais ir brėžia formas, ištraukia spalvas ir faktūras. Jos ne apie veiksmą, ne apie konkrečius vaizdus ar objektus, jos – apie jausmą, apie tai, kas gimsta skaitant poeziją, į kokias jausenas ir būsenas ji nuplukdo.

    Skaityti daugiau

 • geriausi natūralūs smilkalai
  21.80 

  Trumpai apie Smilkalus:

  Japoniško stiliaus, natūralūs ir kokybiški „Ostara“ smilkalai paskleis gryną magnolijos žievės ir žydinčio santalo energiją. Šis natūralus kvapas nuneš tave į pavasarį – kai atgimsta viskas aplinkui ir kūrybinės galios tiesiog kibirkščiuoja!

  Pakuotėje yra 50 smilkalų lazdelių. Skaityti daugiau

 • Eterinių aliejų mišinys nemigai ir geresniam miegui
  25.00 

  Trumpai apie eterinių aliejų mišinį:

  Ilgai neužmiegi? O gal tavo miegas yra negilus? Galvoje pilna minčių, viskas verda, o tu niekaip negali nurimti ir pailsėti? Šis rutulinis 22 eterinių aliejų mišinys padės Tau nugrimzti į ramų ir gilų miegą. Somalio frankincenso eterinis aliejus yra gausus terpenų, kurie (įrodyta moksliškai) mažina kortizolio kiekį ir skatina ramų miegą.

  10 ml. Skaityti daugiau

Nemokamas siuntimas nuo 50 eur